EHITUS JA REKONSTRUEERIMINE

Foruse ehitusosakond on peamiselt keskendunud äri- ning büroopindade ehitustöödele, pakkudes terviklikku teenust nii uusehitustel kui ka olemasolevate pindade rekonstrueerimisel. 

Meie teenused hõlmavad ehitustööde korraldamist, mis tagavad valmiva ehituse vastavuse tellija eesmärkidele selleks eelnevalt kavandatud ajaliste ja rahaliste ressurssidega.

Foruse ehitusosakonna liikmed omavad pikaajalist kogemust nii äri- kui ka kaubanduspindade ehitamise ja projektijuhtimise alal. 


Küsi pakkumist

Meeskonna eesmärgiks on pakkuda professionaalset ehitusteenust ja luua püsiv side nii klientidega kui ka partneritega. Kogemuste põhjal võime väita, et üksmeelne koostöö tellija, projekteerija ja ehitaja vahel annab maksimumtulemuse. Meie meeskonnaliikmed omavad erialalisi teadmisi ja pikaajalist tööpraktikat, mis annab olulisima eelise konkurentide ees. Lisaks täiendatakse teadmisi täiendkoolitustel, mis annab Tellijale kindluse ja meelerahu, et projektide juhtimise eest vastutab oma ala professionaal.

Lisaks büroopindade ehitustöödele suudame ka juhtida ning teostada kogu projekteerimisprotsessi ning ehitusprotsessi alates tellija poolse lähteülesande püstitamisest kuni kasutusloa saamiseni.

 

REFERENTSID

Küsi pakkumist

Kui soovid erilahendust või abi
teenuse tellimisel, võta meiega
julgelt ühendust. 
Helista 605 7332 või kirjuta!