E-koolitused

Turvalisus ja heaolu sinu hoones algab jätkusuutlikest lahendustest

Hoone tehnosüsteemid loovad mõnusa keskkonna, turva- ja ohutussüsteemid ning korras elektriseadmed tekitavad turvatunde. Forusel on lai majasisene kompetents erineva keerukusega süsteemide ehitamisel ja paigaldamisel.

Meie tehniliselt võimekas meeskond teeb oma tööd pühendumusega ja tagab sinu hoones lahendused, mis lähtuvad objekti eripäradest. Sealjuures arvestame sinu heaolu ja ohutust. Foruse klientideks on nii ehituse peatöövõtjad, arendajad kui ka hoonete omanikud.

Tehnosüsteemid ja hoone eriosad – millistele objektidele?

  • Büroohooned
  • Tööstus- ja laohooned
  • Kaubanduskeskused
  • Avalikud hooned (koolid-lasteaiad, muuseumid jne)
  • Meditsiiniasutused (haiglad jne)

Kas teadsid, et paljud eelnimetatud hooned on kõrgendatud riskiga objektid, kus tulekahju korral võivad ohus olla inimeste elu ja tervis ning tekkida suured varalised kahju. See tähendab, et mitmed tuleohutussüsteemid on nendes seaduslikuks kohustuseks, sealhulgas ATS süsteem ja tuleohutusautomaatika.

Tehnosüsteemide projekteerimine ja ehitus – mida tuleks kindlasti arvestada?

Süsteemide eluiga

Ühe hoonete elueaks ilma renoveerimata loetakse ca 50 aastat. Hoone tehnosüsteemid vananevad keskmiselt 20-30 aastaga. Juba projekteerimisel tuleb võtta arvesse, kuidas süsteeme oleks hõlpsam tulevikus uuendada.

Keskkonna hoidmine

Tänapäeval arvestatakse tehnosüsteemide paigaldamisel üha enam keskkonnasäästu. Populaarsust on kogumas näiteks soojustagastusega ventilatsiooniseadmed, kus väljamineva õhuga soojendatakse sissetulevat värsket õhku. Samuti jälgitakse ventilaatorite erivõimsust.

Jätkusuutlikkus

Süsteemide töökindluse ja jätkusuutlikkuse tagamisel on olulise tähtsusega süsteemide hooldus. Korrektne hooldus pikendab nende eluiga. Samas tuleb arvestada, et tehnoloogia uueneb ning kasutusele tulevad üha efektiivsed lahendused.

Kuida Forus sinu objektile jõuab? 

1

Võta meiega ühendust

Saada meile päring, millise süsteemi ehitamisel või renoveerimisel abi vajad. Lisaks kirjelda oma hoonet – kus asub, kui suur, millised on selle eripärad jne. 
2

Tuleme kohale

Lepime kokku, millal saame hoone üle vaadata. Kohapeal hindame projekti keerukust, objekte eripärasid ning kuulame kliendi soove. Leiame lahenduse.
3

Leping 

Kui kõikidele osapooltele tingimused sobivad, saame lepingu allkirjastada, projekti kokku panna ning tööks valmistuda.
4

Materjalide tellimine ja meeskond 

Reeglina hangime kõik vajaminevad materjalid ise. Samuti hoolitseme meeskonna komplekteerimise eest. 
5

Alustame ehitusega

Vastavalt kokkuleppele saame objektil alustada tööd ja tagame sulle tähtaegse ja parima kvaliteediga tulemuse.  
6

Hooldustööd

Süsteemid peavad olema töökindlad ja selleks tuleb neid korrektselt hooldada. Saame sulle pakkuda regulaarset hooldusteenust. Vajadusel saad meilt tellida ka ühekordse hooldusteenuse.

Uudised Kõik uudised