E-koolitused

Sinu turvalisus ja ohutus on meie prioriteet

Oleme Eesti üks suurimaid turvaettevõtteid. Pakume turvateenuseid nii äri- kui ka erakliendile. Oleme oma tegevuses kliendikesksed. Leiame alati kõige sobivama lahenduse, mis vastab sinu ootustele.  

Foruse turvatöötajad on kutsetunnistusega ja koolitame oma inimesi regulaarselt. Valime hoolikalt valveseadmete partnereid, et tagada sulle parim kvaliteet. Oleme võimelised tagama turvalisust mis tahes ulatuse ning spetsiifikaga objektidel ja sündmustel.  

Hoiame ja hoolime on meie ettevõtte lubadused – me päriselt hoolime sinu turvalisusest.

Foruse turva- ja valveteenused

  • Üle 12 000 kliendi.
  • 22 000+ valveobjekti üle Eesti.
  • Enam kui 1000 kvalifitseeritud turvatöötajat.
  • Erinevat tüüpi hooned ja üritused.
  • Nutikad ja tänapäevased valvelahendused.

Forus valve – turvateenus kindlalt partnerilt

Oleme loonud usaldusväärse suhte büroohoonete omanike, äriettevõtete riigiasutuste, kaubanduskeskuste, kauplusekettide omanike, ürituste korraldajate ning paljude teiste partneritega.  

Meie klientide hulka kuuluvad suured riigiettevõtted, nagu Eesti Energia ja Eesti Raudtee, kes on usaldanud ohutuse ja turvalisuse meie kätesse.  

Lisaks soovivad erakliendid üha rohkem kvaliteetset koduvalveteenust ning hindavaid meid kindla ja operatiivse partnerina. 

Miks usaldada turvateenused Forusele?

Kogemus

Meil on turvavaldkonnas aastakümnetepikkune kogemus. Tunneme erinevaid objekte ning teame täpselt, kuidas tagada sinu turvalisus.  

Kindel kvaliteet

Soovime sulle pakkuda alati parimat teenust. Peame oluliseks oma klientide tagasisidet ning tähelepanekuid. Nii saame oma turvateenuse muuta veelgi paremaks.  

Usaldusväärsus

Teeme oma tööd hästi ja korralikult. Meie inimesed on hinnatud. Oleme Eesti Turvaettevõtete Liidu (ETEL) liige ja meie inimesed kuuluvad ETELi ekspertkomisjonidesse.

Lai kliendiportfell

Meil on kliente üle terve Eesti erinevatest valdkondadest. Teame täpselt erinevate objektide eripärasid – tänu sellele saame tagada parima teenuse ja valvelahendused.

Kliendikeskus

Teenuse pakkumisel lähtume alati kliendist ning objektist. Arvestame kliendi soovide ja vajadustega.

24/7 juhtimiskeskuse tugi

Meil on võimekas juhtimiskeskus, mis töötleb aastas üle 100 miljoni signaali. Tänu sellele saab vajadusel objektile saata täiendavaks jõuks turvapatrulli või kaasata politsei ja päästeameti.

Uudised Kõik uudised