E-koolitused

Õigeaegselt kontrollitud seadmed ja süsteemid – kindlus, energiasääst ning pikem eluiga

Tehnohooldus sisaldab kõige lihtsamalt öeldes sinu hoone eriosade, elektrisüsteemide ning erinevate seadmete ja paigaldiste hooldust. Suurima tehnohooldusettevõttena Eestis pakume kõiki olulisemaid töid. Meil on kogemus, teadmised ja nutikad lahendused.

Tehnosüsteemid on iga ehitise südameks – ilma nendeta ükski hoone ei toimi ega ole kasutuskõlblik ja ohutu. Töökindluse ja hoones viibijate tervise hoidmiseks tuleb nende eest regulaarselt hoolt kanda.

Seega on tehnosüsteemidega sama lugu kui iseenda tervise eest hoolitsemisega – kui sellesse panustad, tunned ennast hästi ja kindlalt.

Kinnisvara tehnohooldus – kus peamiselt tegutseme?

  • Büroo- ja ärihooned
  • Tööstus- ja laohooned
  • Kaubanduspinnad
  • Avalikud hooned
  • Tervishoiuasutused
  • Eramajad (ainult valveseadmete hooldus)

Kõik ühelt teenusepakkujalt

Tehnosüsteemide regulaarne hooldus annab sulle kindluse, et kõik süsteemid on töökorras ning saad oma põhitegevusele keskenduda.

Soovitame sul hooneomanikuna võtta hooldusteenused ühelt teenusepakkujalt –vähem muret, ajavõit ning kindel usaldusväärne partner, kellele loota.

Tänu tänapäevastele nutikatele lahendustele saad kõiki hooldustoiminguid ise jälgida.

Milliseid etappe tehnohooldus sisaldab?

1

Hindame olukorda

Kui oleme lepingu sõlminud, tuleb meie hooldusmeister objektile kohale ning vaatab süsteemid üle ja kaardistab võimalikud vead. Samuti nõustab meister sind süsteemide kasutamisel.
2

Hoolduskava

Koostame tehnohoolduskava. Arvestame õigusaktidega, seadmete tootjapoolseid soovitusi ja meie hooldusmeistrite ettepanekuid.
3

Standardikohased hooldustoimingud

Vastavalt meie paika pandud hoolduskavale ja seadusele käime sinu objektil süsteeme hooldamas või kontrollime nende töökindlust läbi hooneautomaatika (BMS) kaugjuhtimise teel.
4

Reageerimine riketele ja avariidele

Kui väljaspool korralist hooldust esineb sinu hoone süsteemidega muresid, saame operatiivselt tegutseda.