E-koolitused

Soovime sinu ohutuse ja turvalisuse tagamisel olla abiks igal sammul

Töökindel turvasüsteem ja korrektsed tuleohutuspaigaldised käivad iga tänapäevase hoone juurde – turvatunne ennekõike.

Meie eksperdid on aastakümnete jooksul kogunud palju väärtuslikku kogemust, tunnevad erinevat tüüpi objekte ja oskavad soovitada ning paigaldada just sinu hoonele sobivaid ohutus- ja turvasüsteemide lahendusi.

Oleme sulle abiks samuti oma professionaalse nõuga. Sinu turvalisus on meie jaoks päriselt oluline. Saame sulle rääkida nõuetest, mis käivad erinevate süsteemidega kaasas. Vajadusel tagame hooldustööd, et sinu tuleohutuspaigaldised või turvasüsteemid oleksid alati töökindlad.

Millistele hoonetele peamiselt ohu- ja turvasüsteeme paigaldame?

  • Büroohooned
  • Tööstusobjektid ja laohooned
  • Kaubanduskeskused
  • Avalikud hooned
  • Haiglad ja muud raviasutused
  • Territooriumid (turvasüsteem)

Ohutus- ja turvasüsteem sinu hoones – mida silmas pidada?

Vali litsentseeritud ettevõte

Pöördu paigaldamisel alati litsentseeritud ettevõtte poole – nii saad end kindlalt tunda. Meil on Foruses väljaõppe saanud tehnikud, kes on kutsetunnistusega ning oma ala spetsialistid. Meie seadmed on kvaliteetsed.

Korrektne kasutamine

Selleks, et tagada sinu maksimaalne turvalisus pead hooneomanikuna teadma, kuidas süsteemid töötavad ning kuidas neist sulle on päriselt kasu. Saame sind juhendada ning olla sinu turvalisuse teekonnal abiks.

Hooldus ja kontroll

Nii nagu auto vajab iga aasta hooldust, vajavad seda ka ohutus- ja turvasüsteemid. Näiteks mitmetel tuleohutuspaigaldistel on hooldusele väga ranged nõuded. Hooli oma varast.

Ohutus- või turvasüsteem sinu hoonesse – kuidas sinuni jõuame?

1

Võta meiega ühendust

Soovime kuulda sinu soovidest lähemalt. Kirjelda natukene oma hoonet ja anna teada, millist turva- või ohutussüsteemi soovid. Peale seda saame sinuga ühendust võtta ja leppida kokku konsultatsiooni.
2

Konsultatsioon

Iga olemasoleva turva- või ohutussüsteemi ehitamine, paigaldamine või kaasajastamine vajab eelnevat meie spetsialistiga nõupidamist. Peale objektiga tutvumist anname hinnangu olukorrale objektil, seadmete valikule ja paigutusele.
3

Hinnapakkumus ja leping

Teeme sulle peale kohtumist hinnapakkumuse. Kui tingimused mõlemale osapoolele sobivad, saame allkirjastada lepingu ja asuda tööle.
4

Projekteerimine

Et turva- või ohutussüsteem kaitseks sinu vara maksimaalselt ning selle kasutamine oleks lihtne ja käepärane, tuleb leida sobivad lahendused. Lahenduste väljatöötamiseks koostame sulle projekti.
5

Paigaldus

Pakume ohutus- ja turvasüsteemide korrektset paigaldust. Meil on kvalifitseeritud ja kogemusega tehnikud. Peame oluliseks, et iga klient saaks meilt kvaliteetse töö.
6

Korrektne hooldus

Süsteemide töökindluse tagamiseks on vaja neid korrapäraselt kontrollida ja viia läbi vajalikud hooldustööd. Pakume hooldustööd nii ühekordse teenusena kui ka regulaarset hooldusteenust.

Teenused

Uudised Kõik uudised