E-koolitused

Meil on võimekus teha ohutuskoolitusi igale ettevõttele

Foruse spetsialistidel on väga laialdased teadmised tuleohutusvaldkonnast ja õppuste korraldamise kogemus. Teeme koolitusi ettevõtete ja asutuste töötajatele, koolidele-lasteaedadele, tuleohutuse eest vastutavatele isikutele ning tuletööga kokku puutuvatele töötajatele.

Kõige sagedamini teeme tulekahju- ja evakuatsiooniõppuseid. Samuti praktilist tulekustuti harjutust ja suveperioodil vetelpäästekoolitusi.

 

Kus täpsemalt koolitusi läbi viime?

  • Äri- ja büroohooned
  • Tööstus- ja laohooned
  • Haridusasutused
  • Riigiasutused ja avalikud asutused (muuseumid, kultuurimajad jne)
  • Kaubanduskeskused ja kaupluseketid
  • Tervishoiu- ja hoolekandeasutused
  • Kütusetanklad
  • Vetelpäästekoolitus firmadele jne

Oleme teinud ohutuskoolitusi ja õppuseid alates Häirekeskuse suurtest hoonetest kuni koolimajadeni välja. Julgeme öelda, et meil on võimekus teha koolitusi kõikidele ettevõtetele ja asutustele üle terve Eesti.

Laialdased teadmised

Saame erinevaid hädaolukordi ja nende riske oma kliendile detailsemalt lahti rääkida. Vajadusel saame ka koolitada, kuidas pommiähvarduse korral majast turvaliselt evakueeruda. Olenevalt koolitusest, kaasame ka „näitlejaid“.

Meie tiimis on inimesed, kellel on pikaaegne kogemus erinevates valdkondades, nagu pääste, politsei ja ohutus. See on andnud meile aastate jooksul teadmised ja oskused, kuidas kriisiolukordades tegutseda ning kuidas neid lahendada.

E-koolitused

Iga ohutuskoolitus sisaldab nii teoreetilist kui ka praktilist osa, mille paneme kokku vastavalt kliendi soovidele ja objektile.

Läbi Foruse koolituskeskkonna saab teoreetilist osa läbida ka e-koolitusena. See on mugav asutusele või ettevõtetele, kus töötab palju inimesi ja kus on ühist aega lektoriga keerulisem kokku leppida. Teooriaosa lõpeb alati teadmiste kontrolliga. E-koolituse materjalid on meie enda spetsialistide koostatud.

Meil on rõõm, et kliendid usaldavad meid ja lisaks koolitustele tellitakse kõik tuleohutusteenused ühest kohast.

Ohutuskoolitus – kuidas sinuni jõuame?

1

Võta meiega ühendust

Kirjelda meile, millist koolitust sinu ettevõte või asutus vajaks ning kui palju inimesi tuleb koolitada.
2

Räägime läbi teoreetilise ja praktilise osa

Vastavalt objektile ja kliendi soovidele arutame, millele keskenduda ning mida näidata praktikas. Vajadusel teeme külaskäigu objektile.
3

Teeme hinnapakkumise

Kui oleme sinu kui kliendiga esialgse kava kokku pannud, saame teha hinnapakkumuse.
4

Koolituse aeg ja koht

Lepime kokku, millal saame kohapeale tulla. Oleme paindlikud ja arvestame kliendi soovidega.
5

Koolituse läbiviimine

Vastavalt kokkuleppele viime läbi teooria, kas e-koolitusena või kohapeal lektoriga. Teeme ka teadmiste kontrolli. Praktiline harjutus või õppus toimub reeglina kliendi juures kohapeal.
6

Kokkuvõte ja järeldused

Peale teooriat ja praktilist osa teeme kohapeal kokkuvõtte – mis läks hästi, mis halvasti ja mida õppisime. Lisaks saadame mõne nädala jooksul kliendile kirjaliku kokkuvõtte.