E-koolitused

Me ei jäta tähelepanuta ühtegi häiret

Tehniline valve tähendab kõige lihtsamalt öeldes hoone või objekti valvet läbi tehniliste seadmete. Tänu kaasaegsetele ja nutikatele tehnoloogiatele tagab tehniline valve üha suurema kindluse ja turvalisuse. Seadmed tuvastavad ning analüüsivad tänapäeval väga lihtsalt liikumist, temperatuuri kõikumist, helisid jne.

Nii saab ohuolukorras Foruse juhtimiskeskus häiresignaalile reageerida ning patrullekipaaži objektile saata.

Tehniline valveteenus võimaldab oma inimeste ja materiaalse vara kaitsmiseks kasutada erinevaid lahendusi.

Tehniline valveteenus – milleks enamasti kasutatakse?

  • Objektil toimuva tegevuse jälgimine (varguste ja vandalismi tuvastus).
  • Tulekahju häireedastus – õnnetusjuhtumite kiire tuvastamine.
  • Poolelioleva ehitusobjekti kaitseks (kallis tehnika vajab valvet).
  • Äriprotsesside jälgimine – kas tootmine sujub tõrgeteta.
  • Distantsilt uste, kappide jm avamine ning hoone valvesse panek.

Vajadusel sinu objekti ööpäevaringne valve

Tehniline valve võib sisalda ainult andureid, kuid paljudel juhtudel samuti videosüsteemi. Läbi kaamerate ja erinevate andurite saab ülevaate hoones toimuvast 24/7. Vajadusel saad alati objektil toimuvat järele vaadata.

Selleks ei pea kogu materjali otsast lõpuni läbi kerima, vaid targad süsteemid võimaldavad läbi erinevate parameetrite välja võtta just need olukorrad, mis on vajalikud.

Kvaliteetne valveteenus ja erinevate tehnoloogiliste lahenduste välja pakkumine eeldab igalt turvaettevõttelt innovaatilisust ja analüüsi. Meil on Foruses usaldusväärsed koostööpartnerid ja võimekus leida igale kliendile sobiv lahendus.

Foruse tehniline valve – kuidas jõuame sinule sobiva lahenduseni?

1

Võta meiega ühendust

Kirjelda meile oma objekti lähemalt ja anna oma soovidest ning vajadustest teada. 
2

Tuleme kohale

Sulle sobivaima valvesüsteemi välja selgitamiseks konsulteerime, tutvume objektiga lähemalt ning leiame parima lahenduse.
3

Hinnapakkumus ja lepingu sõlmimine

Vastavalt välja valitud valvelahendusele teeme omapoolse hinnapakkumise. Kui sulle kõik sobib, saame lepingu allkirjastada.
4

Paigaldame seadmed (nende puudumisel)

Tellime valveseadmed ja lepime kokku, mil meie tehnik saab tulla neid paigaldama. Paigalduse aeg sõltub valvelahendusest ja objekti keerukusest. Kui sul on valveseadmed olemas, lisame saatja.
5

Juhtimiskeskus

Kui sinu hoones on videovalve, ühendame süsteemi Foruse juhtimiskeskusega. Anduritega valvelahenduse puhul tagame, et signaal jõuaks ohuolukorras meieni.
6

Juhised

Vastavalt valvelahendusele ning kokkulepetele saame meie juhtimiskeskusele anda täpsed juhised – mida häire korral jälgida, kuidas ja millisel juhul kliendiga ühendust võtta, millal saata välja patrull, kuidas tuvastada valehäire jne.

Teenused