E-koolitused

Signaal TM – usaldusväärne koostööpartner juba 50 aastat

Forusega ühte kontserni kuuluv Signaal TM on üks suurimaid liikluskorraldusteenuseid pakkuvaid ettevõtteid Eestis. Signaali ajalugu ulatub poole sajandi tagusesse aega.

Partner teedeehitajale ja transpordiametile

Oleme aastakümneid hoolitsenud Tallinna linna foorisüsteemide eest.

Signaal jõuab igapäevaselt kõikjale, kus liigelda saab – tagame ajutise liikluskorralduse, foorid ning nende seadistamise, teekatte märgistuse ja kõik vajalikud liiklusmärgid. Just Signaal annab teekatte märgistuse ja liiklusmärkidega teedele viimase lihvi ning on teedeehitajatele oluliseks partneriks.

Signaalil on oma liiklusmärkide tootmine, kus valmivad aastas tuhanded liiklusmärgid ja suunaviidad. Seega, kui näed teede ääres või linnatänavatel liiklusmärke, siis väga paljud nendest on välja tulnud just Signaali tehasest.

Mida Signaal oma tegevuses oluliseks peab?

Kvaliteetne töö ja tähtajad

Signaal soovib alati pakkuda oma kliendile kõige paremat ja professionaalsemat teenust, mis on tähtaegne.

Parimad materjalid

Kasutada oma töös alati kaasaegseid ja kvaliteetseid seadmeid ning materjale. Nii püsib tulemus kauem.

Koolitatud töötajad

Töötajate regulaarne koolitamine, et olla kursis uute tehnoloogiate ja lahendustega.

Usaldusväärne tööjõud

Signaal kasutab oma töödes ja projektides ainult usaldusväärseid alltöövõtjaid ja hankijaid.

Keskkonna jalajälg

Loodusest hoolimine. Signaal proovib igal oma sammul minimaliseerida kahjulikke keskkonnamõjusid ja pöörata tähelepanu jäätmete vähendamisele.

Tagasiside kliendilt

Kliendile sobivaimate lahenduste leidmine. Signaal küsib alati oma tööle tagasisidet ja arvestab erinevate parendusettepanekutega. Ikka selleks, et teenust veelgi professionaalsemaks muuta.

Signaal TM

Signaal TM sündis 1974. aasta alguses. Ettevõttel on kogemust 50 aastat. Signaal TM on Eesti üks suurimaid liikluskorraldusteenuseid pakkuvaid ettevõtteid, kes on oluliseks partneriks nii teedeehitajatele ja riigiettevõtetele. Alates 2019. aastast kuulub Signaal Forusega ühte kontserni.

Külasta ettevõtte kodulehte

Uudised Kõik uudised