UUDISED

Forus toetab Eesti Olümpiakomiteed Tokyo 2020 olümpiamängudel 

Forus on Eesti Olümpiakomitee partner olnud juba kuus aastat. Erilise uhkusega toetame sportlaste saavutusi sel aastal Tokyos toimuvatel olümpiamängudel.

Loe edasi

Tondi ja Karulaugu spordikeskused kannavad nüüdsest Foruse brändi

FORUS Spordikeskuses pakutakse sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi Tondil ja Viimsis.


Loe edasi

Kuusemetsa istutuspäev

Foruse logol asetsev lehemotiiv sümboliseerib värskust, kasvu ja uut lähenemist. Oma tegevustes kajastame samu väärtuseid ning proovime igal võimalikul viisil loodusele tagasi anda.


Loe edasi

TEEME PAI

Teeme üheskoos PAI meie kangelastele ning avaldame tänu ja kingime positiivset emotsiooni. Ka Forus grupp ja mitmed grupi juhid eraisikutena on andnud enda panuse PAI algatusse.  


Loe edasi

Kolisime kokku!

Kuna oleme nüüd üks pere, otsustasime kokku kolida ka meie kontorid. Nii saame pakuda teile täiuslikumat ja paremat teenust. Forus Security kontorite ühendamine toimus üle Eesti nii Tallinnas kui ka kõigis teistes linnades. Forus Halduse kontori aadress jääb samaks.

Loe edasi

1. märtsist 2021 jõustusid Tuleohutuse seaduse täiendused

Toome välja olulisemad muudatused seaduses, mis võivad puudutada ka Teid. Loe edasi

MEIE OLEME FORUS!

USS Grupi turva- ja ohutusteenuseid pakkuvad ettevõtted USS Security Eesti ja Securitas Eesti ning kinnisvarahalduse ettevõte Ermeesia hakkavad tegutsema ühe kaubamärgi all FORUS, mis hakkab pakkuma kinnisvarateenuste terviklahendust - hooldust, haldust ja ohutuse tagamist.

Loe edasi