Forus annab nõu: millega võrkpalli vaatama tulles peaksid kindlasti arvestama?

Tallinnas Unibet Arenal vältab 16.–23. augustini naiste Euroopa meistrivõistluste võrkpalli alagrupiturniir, millest võtab osa ka meie rahvuskoondis. Kohapeal vastutab turvalisuse eest Forus.

Meie koolitatud ja professionaalsed turvatöötajad hoolitsevad kohapeal nii pealtvaatajate kui ka sportlaste turvalisuse ja heaolu eest. Turvatöötajad kontrollivad ka pileteid ja suunavad inimesi oma istekohtade leidmisel.

Kõikidel tuleb arvestada enne sissepääsemist turvakontrolliga, mille käigus on õigus läbi vaadata halli sisenejate kotid ja taskud. Foruse töötajal on õigus piirata nende inimeste sisenemist, kelle valduses on keelatud esemeid, mis takistavad teiste külastajate ja sportlaste heaolu.

Palume üritusele kohale tulla aegsalt, et vältida järjekordades seismist. Meeles tuleb pidada ka seda, et sissepääs sündmusele on ühekordne ja piletiga edasi-tagasi liikuda ei saa.

Mida tuleks enne üritusele tulemist ja kohapeal arvestada?

  • Palun ära tule oma söögi ja joogiga. Keelatud on samuti klaastaara.

  • Lemmikloomad jäta koju.

  • Tegemist on peresündmusega. Palun ära tule üritusele alkoholijoobes.

  • Keelatud on narkootilised, pürotehnilised, kergsüttivad, mürgised, radioaktiivsed, määrivad, tugevalõhnalised ja muud ebaselge koostisega ained. Samuti külm- ja tulirelvad.

  • Lisaks on keelatud professionaalsed foto-, video- ja helisalvestusseadmed, välja arvatud ürituse korraldaja poolt väljastatud eriloa olemasolul.

  • Jäta koju suured spordikotid, kohvrid jm ruumikad esemed, mis segavad kaaskülastajate heaolu.

  • Fännilipud on lubatud.

Forus on korduvalt võrkpallimängudel turvalisust taganud, kaasa arvatud mullu võrkpalli EM valikturniiril ja Eesti võrkpalli meistrivõistlustel. Foruse turvajuht Kristjan Roos kinnitab, et koostöö Eesti Võrkpalli Liiduga on väga hea ning pallimänguga kaasas käivad inimesed ja fännibaas on Foruse jaoks tuttavad.

„Julgen kinnitada, et meie enda publikuga on alati hea koostööd teha ning külastajad on viisakad – tullakse perede ning sõpruskonnaga mänge nautima ja oma mängijaid toetama,“ ütleb Roos.

Turvatöötajad peavad olema valmis siiski igaks olukorraks ning kõik võimalikud stsenaariumis on eelnevalt läbi mängitud. Muu hulgas tuleb näiteks arvestada, et kohapeal on palju tehnikat ja publik võib ülemeelikuks minna.

„Meie jaoks on Foruses oluline ohutuse ja turvalisuse tagamine. Teine osa on suurepärane klienditeenindus, et sündmus sujuks ning inimesed tunneksid end mugavalt,“ sõnab Foruse turvajuht.

2023. aasta naiste võrkpalli Euroopa meistrivõistlused leiavad Tallinnas Unibet Arenal aset 16.–23. augustini. Oma esimeses mängus võõrustab Eesti koondis täna kell 20 Prantsusmaad.

Arena juures on samuti fännitsooni ala, kus on liivaväljakud ja lõõgastusala. Seal saab ka ekraanilt mänge jälgida. Kohapeal tagavad turvalisuse Foruse töötajad.

Tutvu lähemalt Unibet Arena käitumisreeglitega siin.

Naiste võrkpalli EMi ajakavaga saad tutvuda siin.

Nädala jooksul leiab aset ka teine väga oluline rahvusvaheline spordivõistlus. Forus hoolitseb samuti Discgolfi Euroopa meistrivõistluste turvalisuse eest. Discgolfi EM toimub esmakordselt Eestis ja mõõtu võtab ka meie oma valitsev kettagolfi maailmameister Kristin Tattar. Mänge näeb Tallinna lauluväljakul ajavahemikul 16.–20. august 2023. 

Forus soovib kõigile mõnusaid spordielamusi!