VENTILATSIOONIPUHASTUSE TEENUS

Forus puhastab hoonete ventilatsioonisüsteeme. Eestis kehtiva standardi EVS 812-2:2014 “Ehituse Tuleohutus” järgi peab ventilatsioonisüsteemi puhastamise sagedus olema vähemalt kord aastas. Kahe puhastuskorra vahele ei tohi jääda üle 365 ööpäeva. 

Meie eesmärgiks on pakkude klientidele professionaalseid ja kvaliteetseid teenuseid kinnisvara pikema eluea tagamiseks ning sisekliima korrashoiuks. Tuleohutuse seisukohalt on oluline teada, et ventilatsiooni torustikku koguneb aja jooksul tolm ning muud tuleohtlikud materjalid, mille abil võib levida tuli torustikus väga kiiresti edasi tervesse hoonesse. Seetõttu on ventilatsiooni puhastus ka osa Enesekontrolli plaanist ning antud nõude täitmist kontrollib Eestis Päästeamet. 
Ventilatsioonitorustiku puhtus mõjutab otseselt ka sisekliimat. Ventilatsioonitoru, mille eesmärk on tuua meile elutähtsat värsket õhku, on paljudel juhtudel puhastamata. Ventilatsiooni puhastamisega tagad oma töötajatele tervislikuma töökeskkonna.

 
   Küsi pakkumist  

Ventilatsiooni puhastuse töid teostame kõiki tüüpi hoonetes, alustades eramutest ja kortermajadest lõpetades büroo- ja tootmishoonetega.  Meie tehnikud omavad pikaajalist head kogemust ning hoolitsevad selle eest, et Sinu kinnisvara ventilatsioonisüsteemide puhtus vastaks kehtivatele standarditele.

Kliendile väljastame puhastusteenuste akti, mis vastab Päästeameti nõuetele. Iga aktiga on kaasas ka fotod.

Küsi pakkumist

Kui soovid erilahendust või abi teenuse tellimisel, võta meiega julgelt ühendust.