Forus toetab Eesti Olümpiakomiteed Tokyo 2020 olümpiamängudel

Forus on Eesti Olümpiakomitee partner olnud juba kuus aastat. Erilise uhkusega toetame sportlaste saavutusi sel aastal Tokyos toimuvatel olümpiamängudel. Tokyo 2020 mängud on tavapärasest pisut erinevad – võistlejad on neid mänge oodanud aasta kauem kui pidanuks, publik näeb sportlaste sooritusi vaid telepildi vahendusel, sest kohapeale kahjuks vaatajaid lubatud ei ole ja ka osalejatele on reeglid COVID-19 viirusest tingituna äärmiselt karmid.

Sportlaste jaoks on maailmaolukorrale vaatamata tegemist olulise etapi ja spordipeoga nagu alati – kelle jaoks elu esimene ja kelle jaoks viimane olümpia, kellel saavutatud elu tippvorm, kes ületab maailmatippude seniseid saavutusi. Hoiame kõigile Eesti sportlastele pöialt sellel kõige vingemal areenil!

Hoiame oma tippsportlasi ja hoolime emotsioonidest, mida nad kogu Eesti rahvale oma saavutustega toovad! 


Forus jagab maadleja Epp Mäe väärtusi ning sihikindlust 


Foruses hoiame pöialt kõigile Eesti esindajatele olümpial, kuid enim Foruses hoiame pöialt kõigile Eesti esindajatele olümpial, kuid enim jagame ühiseid väärtusi maadleja Epp Mäega. Epp on öelnud, et teda viivad edasi eelkõige jõud ja sihikindlus. Ka Foruses hindame sihikindlust kõrgelt, hoiame oma sihte iga päev silme ees ning tunneme, kuidas ühtsuse jõud meid kaugele viib.

Soovime Epule turvalist teed olümpiale ja tagasi koju ning elame talle igal võistlusel kaasa!

Epp, oled teistest mäekõrguselt üle!Epp astub võistlustulle 1. augustil, täpsemalt saad eestlaste soorituste ajakava vaadata olümpiamängude kavast.  

Loe lähemalt ka Foruse tegemiste ja väärtuste kohta.