VÄIKEÄRI VALVE

Foruse väikeäri valveteenus on ideaalne valik väikeäri omanikule vara kaitsmiseks ja äripinnal turvalisuse tagamiseks. Teenust saab kohandada vastavalt Sinu äri vajadustele ja see arvestab ettevõtte asukoha, ruumijaotuse ja äritegevuse iseloomuga.

Paketis sisaldub lai valik valveseadmeid erinevatest anduritest sireenide ja paanikanupuga puldini. Kogu valvesüstemi saad mugavalt juhtida ja seadistada arvutis või nutiseadmes tasuta Foruse veebi- ja mobiilirakenduses.

Soovid rohkem infot või hinnakalkulatsiooni teenusega liitumiseks? Võta meiega ühendust alloleva vormi kaudu.

Mida hõlmab Foruse väikeäri valveteenus?

Esimese sammuna pärast teenusega liitumist paigaldame Sinu äripinnale seadmed, mida valveteenus toimimiseks vajab: andurid, sireenid ja paanikanupuga puldi. Paketis on nii suitsu- ja temperatuuriandur, liikumisandur, klaasi purunemise andur kui ukseandur.

Klaasipurunemise andur reageerib klaasi klirina või purunemise peale, ukseandur valve all oleva hoone ukse avamisele. Kui alarmi maha ei võeta, käivitub häälekas sisesireen ja teade häirest jõuab koheselt Foruse valvekeskuseni. Sama juhtub paanikanupu kasutamisel.

Täiendavalt saab paigaldada lekkeanduri, nii et lisaks soovimatutele külalistele hoiatab süsteem omanikku ka näiteks lõhkenud torust tingitud veeavariist.

Kogu valvelahendust saad mugavalt hallata veebi- või mobiilirakenduses. Häire korral näed rakenduses kaamerapilti häiresituatsioonist. 

Juhtmevaba valvesüsteem ‒ täpselt seal, kus vaja


Juhtmevaba valvesüsteem on tänuväärne valik, kuna paigaldamiseks pole vaja vedada kaableid ning andurid saab paigaldada täpselt neisse kohtadesse, kus neist on maksimaalselt kasu. 

Juhtmevaba valvesüsteem sobitub Sinu interjööri: meie valikus on nii musta kui valget värvi juhtmevabad valveseadmed.


Küsi pakkumist


Miks valida Foruse väikeäri valveteenus?


  • Valveteenus on ööpäevaringselt ühenduses Foruse juhtimiskeskusega  (Patrullekipaaži väljasõitude korral lisandub tasu vastavalt hinnakirjale)

  • Põhipaketi seadmed paigaldame tasuta

  • Meilt renditud seadmetele anname kaasa eluaegse garantii

  • Tasuta veebi- ja mobiilirakendus teeb teenuse haldamise mugavaks 

  • “FORUS VALVAB” kleebised hoiavad eemale halbade kavatsustega külalised

  • Valveteenuse lepinguga ei kaasne kliendikohustust (lepingu lõpetamise soovist palume ette teatada 6 kuud)


Foruse väikeäri valveteenus on parim valik väikeäri omaniku vara kaitsmiseks. Teenusega liitumiseks võta meiega ühendust alloleva vormi kaudu.


REFERENTSID

PAKETI ÜLEVAADE

Your Web Order Snippet will be displayed here...
This message is displayed because you did not provided a config to use.