VALVESEADMETE PROJEKTEERIMINE JA PAIGALDUS

Foruse turva- ja automaatikalahendused on puhas rätsepatöö. Projekteerime ja ehitame just sellise lahenduse, mis sobib Sinu ettevõtte spetsiifikaga kõige paremini. Loomulikult võtame enda kanda ka selle, et süsteemid toimiksid tõrgeteta igal ajal ja igas olukorras. Selle kinnituseks anname omaloodud süsteemile garantii ja hoolitseme seadmete reeglipärase hoolduse eest.

Meie kogenud tehnikaspetsialistid toimetavad üle Eesti ja on igal ajal valmis keerukaid süsteeme paigaldama ning hooldama. Kui tellid meilt nii paigalduse, hoolduse kui valve, saad kõik mured 24/7 lahendatud, sest meie klienditugi on alati valmis Sind aitama.

Küsi pakkumist

Projekteerime ja paigaldame

  • tulekahjusignalisatsioonisüsteeme;

  • helindus- ja teavitussüsteeme;

  • 112 häireedastussüsteeme;

  • suitsueemaldussüsteeme;

  • evakuatsioonivalgustust;

  • arvuti- ja sidevõrke;

  • valvesüsteeme;

  • videosüsteeme;

  • läbipääsusüsteeme;

  • nutikodu- ja automaatikalahendusi.

Võtmevabad läbipääsusüsteemid

Võtmevabad läbipääsusüsteemid on Sinu ettevõttele parimaks lahenduseks, kui on vaja uksi või muid läbipääse distantsilt avada ja sulgeda. Ühtlasi saab võtmevabade süsteemidega äri ka eemal viibides juhtida ja võtmetega edasi-tagasi jooksmist vältida. Peamiselt on võtmevabade läbipääsusüsteemide tehnoloogia enim kasutusel näiteks majutusasutustes, rendikorterites, pagasi- ja pesuruumides, spordiväljakutel ja spordisaalides, riietusruumides, tehnoruumides, koosolekuteruumides jne.

Meie võtmevabade süsteemidega saab distantsilt lisaks ustele ka näiteks väravaid, tõkkepuid ja turnikeesid juhtida.  Läbipääsusüsteemid sobivad nii uutele kui juba paigaldatud ustele.  Soovi korral paigaldame lisaks kaugjuhitavale ukselukule ka valvekaamera. Süsteemi  juhtimine ja kasutamine käib arvutist, nutiseadmest või nutitelefonist. 

Võtmevabad süsteemid on mugavad ja turvalised.

Võtmevabadele süsteemidele saab luua erinevaid kasutajagruppe  ja hallata eraldi ligipääsu näiteks külastajatele, teenindavale personalile jt. Ligipääsu on võimalik anda nii koodi kui kaardiga. Ka selle teenuse juures pakume Sulle 24 h kliendituge. Näiteks, kui juhtub, et külalisel kood meelest läheb, saab ta helistada Foruse klienditoe telefonile ja kontrollküsimusele vastamise järel väljastatakse talle uus kood. Vajadusel tuleb Foruse tehnik koha peale appi. Lisateenusena pakume juurde külastusjärgset koristust või tehniliste pisiprobleemide lahendamist. 


Küsi pakkumist

 

REFERENTSID

Küsi pakkumist

Kui soovid erilahendust või abi teenuse tellimisel, võta meiega julgelt ühendust.