E-koolitused

Meil on rõõm teatada, et Läti turvaettevõte, mis seni tegutses USS Latvia nime all, sai hiljuti uue nime – Forus Security. Foruse nimi on lõunanaabritele juba tuttav eelmise aasta suvest, kui alustasime Forus Taxi platvormi kaudu taksoteenuse pakkumist.

Forus Security’l on Lätis ligikaudu 4000 klienti, nende seas on nii era- kui ka ärikliendid. Ettevõte pakub turvateenuseid tuntud suurtele tegijatele, nagu näiteks Spice kaubanduskeskus, Lidli kauplustevõrk, Latvenergo, mobiilsideoperaator Bite, kindlustusteenuste firma ERGO, joogitootja Coca-Cola jne.

Mai alguses alustas Forus Security’s tööd uus juht, ligikaudu 20-aastase turvavaldkonna kogemusega Jānis Ābele.

Ābele on viimaste kuude jooksul Läti Foruses alustanud juba mitmete oluliste uuenduslike projektide ja muudatustega, mis on ettevõttele positiivselt mõjunud. Ābele sõnul on Läti turvateenuste valdkond oma arengus seisnud umbes 20 aastat ning see peab muutuma. Selleks tuleb investeerida kaasaegsetesse tehnoloogiatesse ja pakkuda kvaliteetset teenust, mis pikaaegselt toob kasu tervele valdkonnale.

Lisaks turvateenustele on Forus Lätis pildis taksoplatvormiga. Riias sõidab Foruse värvides üle 300 auto ning Leedus üle 800 takso. Selle aasta kevadel ostis Forus Baltikumi suurima autojagamisplatvormi ning pakume ühist autorenditeenust ka Lätis.

“Lätis oleme umbes aasta edukalt pakkunud sõidujagamisteenust, toonud valdkonna suurema konkurentsi ning loonud täiesti uue, kogukonnapõhise ärimudeli,” räägib Foruse juhatuse liige Jüri Teemant. Ta lisab, et sellest edust kannustatuna siseneti samuti Foruse nime all turva- ja ohutusteenuste valdkonda.

„Usume, et Lätis Foruse nime alla koondumine ning erinevate teenuste pakkumine annab meile uusi sünergiaid ja võimalusi pakkuda klientidele unikaalset teenust,“ rõõmustab Teemant.

Eestis tegutseb Forus tänaseks viies eriilmelises, kuid siiski lähedalt seotud valdkonnas – taksondus ja sõidujagamine, turva- ning ohutusteenused, kinnisvara haldus ja hooldus, heakord ning ehitus.

Foruse pikaajaline äriarengu eesmärk on saada ainulaadseks rahvusvaheliseks teenusepakkujaks, mitte ainult turva- ja transporditeenuste sektoris, vaid hõlmates samaaegselt ka muud tüüpi teenuseid ühe ettevõtte kaubamärgi alla.

Tänase nimega Forus Security on Läti turul tegutsenud erinevate nimede ja ettevõtete all juba 28 aastat. 1994. aastast kuni 2012. aastani Avelat Sargs nime all ning seejärel maailma suurima turvakontserni Securitas kaubamärgi all. Kui USS 2021. aastal ettevõtte ostis, kandis ettevõte USS Latvia nime.

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Enneta kodus tuleõnnetusi: 7 teemat tuleohutusest, millest peaksid lapsega võimalikult varakult rääkima

Kesk-Eesti pere käib üheskoos Foruses tööampsutamas: soe ja sõbralik õhkkond kutsub alati tagasi

Forus võttis oma patrullteenistuses kasutusele esimesed täiselektrilised autod