Meie inimesed

FORUS Haldus



Teet Raudsep

Forus Haldus tegevjuht/ juhatuse liige

+372 517 5816

teet.raudsep@forus.ee



Evelin Sootla

Juhatuse liige

+372 5811 6512

evelin.sootla@forus.ee



Grete Adler

Personalijuht

+372 526 1971

grete.adler@forus.ee

MÜÜK



Martin Kirk

Müügivaldkonna juht

+372 5330 8186

martin.kirk@forus.ee



Sven Pildre

Müügijuht

+372 5854 9797

sven.pildre@forus.ee

KINNISVARA HALDUS



Evelin Sootla

Haldusosakonna juht/ 
juhatuse liige

+372 5811 6512

evelin.sootla@forus.ee



Tarmo Genergard

Haldusjuht


+372 510 1701

tarmo.genegard@forus.ee



Andi Lükk

Haldusjuht


+372 5684 4684

andi.lukk@forus.ee



Rauno Kiisk

Haldusjuht


+372 5304 6606

rauno.kiisk@forus.ee



Jan Jürjestaust

Haldusjuht

+372 5866 7170

jan.jurjestaust@forus.ee



Ranno Eduard Linde 

Haldusjuht

+372 5385 5466

ranno.linde@forus.ee



Elmo Sildveer

Haldusjuht

+372 5556 6712

elmo.sildveer@forus.ee



Ralf Laanisto

Haldusjuht

+372 5561 2137

ralf.laanisto@forus.ee



Geio Kaugeranna

Haldusjuht

+372 5562 3599

geio.kaugeranna@forus.ee



Ingrid Stoicescu

Haldusjuht

+372 5686 6722

ingrid.stoicescu@forus.ee



Marion Tupits

Haldusjuht

+372 5389 3850

marion.tupits@forus.ee

TEHNOHOOLDUS



Vitali Kirejev

Tehnohoolduse osakonna juht

+372 5332 8980

vitali.kirejev@forus.ee



Heigo Amur

Tehnikajuht

+372 5887 9740

heigo.amur@forus.ee

ERIHOOLDUS



Artur Vilu

Elektriosakonna juht

+372 5386 6932

artur.vilu@forus.ee



Jarmo Nigols

Jahutusosakonna juht

+372 5919 5503

jarmo.nigols@forus.ee



Randar Kasearu

Automaatikaosakonna juht

+372 5309 5068

randar.kasearu@forus.ee

KINNISVARA HEAKORD



Marten Liiva

Heakorraosakonna juht

+372 5193 9270

marten.liiva@forus.ee



Kirsti Pent

Teenindusjuht

+372 5190 7825

kirsti.pent@forus.ee

ENERGIATÕHUSUSE VALDKOND



Kairi Nõulik

Energiatõhususe osakonna juht

+372 5307 9659

kairi.noulik@forus.ee

EHITUSVALDKOND



Miljard Liik

Ehitusosakonna juht

+372 5770 2039

miljard.liik@forus.ee

FORUS Security



Raimo Heinam

Forus Security tegevjuht/
juhatuse liige 

+372 518 7436

raimo.heinam@forus.ee



Kersti Metsaluik

Personalijuht
 

+372 5346 6009

kersti.metsaluik@forus.ee

SUURKLIENDI MÜÜK



Martin Kirk

Müügivaldkonna juht

+372 5330 8186

martin.kirk@forus.ee



Andres Lofitski

Turvalahenduste müügijuht

+372 5568 3540

andres.lofitski@forus.ee

SUURKLIENDIHALDUS



Viljar Avastu

Suurkliendiüksuse juht

+372 528 5415

viljar.avastu@forus.ee



Pille Juhani

Suurkliendihaldur

+372 512 9580

pille.juhani@forus.ee



Ülo Kesanurm

Suurkliendihaldur

+372 509 6132

ylo.kesanurm@forus.ee



Rita Aksalu

Suurkliendihaldur

+372 5305 0705

rita.aksalu@forus.ee



Maris Luht

Suurkliendihaldur

+372 5684 6422

maris.luht@forus.ee



Jekaterina Ossipova

Suurkliendihaldur

+372 5629 5800

jekaterina.ossipova@forus.ee

PÕHJA REGIOON



Aleksander Tsõgankov

Müügijuht

+372 5667 6653

aleksander.tsogankov@forus.ee 



Jaanus Vooremäe 

Turvalahenduste müügijuht

+372 5333 0907

jaanus.vooremae@forus.ee

LÕUNA REGIOON



Kalev Ints 

Lõuna- ja lääne regiooni juht

+372 518 5825

kalev.ints@forus.ee



Ragnar Karu 

Müügijuht

+372 5687 8198

ragnar.karu@forus.ee



Madis Müürsepp

Turvalahenduste müügijuht

+372 5685 2532

madis.muursepp@forus.ee



Tiia Pärna 

Kliendihaldur

+372 5813 1125

tiia.parna@forus.ee



Lia Reinol

Kliendihaldur

+372 5865 0073

lia.reinol@forus.ee

IDA REGIOON



Taivo Kutser

Ida regiooni juht

+372 507 8930

taivo.kutser@forus.ee



Aivar Raud

Turvalahenduste müügijuht

+372 504 8954

aivar.raud@forus.ee



Ingrid Sinimets

Müügijuht

+372 5679 9439

ingrid.sinimets@forus.ee

LÄÄNE REGIOON



Kalev Ints 

Lõuna- ja lääne regioonijuht

+372 518 5825

kalev.ints@forus.ee



Tiit Moor

Haapsalu piirkonna juht

+372 514 4791

tiit.moor@forus.ee



Artjom Meos 

Müügijuht

+372 5344 7274

artjom.meos@forus.ee



Martti Jürgenson

Turvalahenduste müügijuht

+372 5344 2232

martti.jurgenson@forus.ee

PROJEKTIMÜÜK



Toomas Männik

Projektide osakonna juht

+372 515 4014

toomas.mannik@forus.ee



Guido Ulejev

Projektide müügijuht

+372 517 2141

guido.ulejev@forus.ee



Raigo Saak

Müügiinsener

+372 5685 6120

raigo.saak@forus.ee

OHUTUSVALDKOND



Ahti Kuusk

Ohutusteenuste juht

+372 502 3820

ahti.kuusk@forus.ee



Ain Karafin

Tuleohutus valdkonnajuht

+372 505 5112

ain.karafin@forus.ee



Helgo Pürjer

Põhja regiooni tuleohutusteenuste projektijuht

+372 5860 1232

helgo.purjer@forus.ee



Heikki Rajalo

Põhja regiooni tuleohutusteenuste projektijuht

+372 5685 6356

heikki.rajalo@forus.ee



Romet Kallaste

Põhja regiooni tuleohutusteenuste projektijuht

+372 5341 4159

romet.kallaste@forus.ee



Heikko Teino

Lõuna regiooni tuleohutusteenuste projektijuht

+372 5645 5100

heikko.teino@forus.ee

MEHITATUD VALVE



Kaimar Karuauk

Mehitatud valve valdkonnajuht

+372 528 2821

kaimar.karuauk@forus.ee

PATRULL- JA KULLERTEENUS



Kristo Konks

Patrulli valdkonnajuht

+372 510 7873

kristo.konks@forus.ee

KVALITEET JA SISEKONTROLL



Marko Haruoja

Kvaliteedi- ja sisekontrolli juht

+372 5344 0060

marko.haruoja@forus.ee

FORUS Grupp  



Margus Nõlvak

Tegevjuht/
juhatuse esimees

+372 504 1010 

margus.nolvak@forus.ee



Jüri Teemant

Müügi – ja turundusvaldkonna juht/ juhatuse liige

+372 517 7911

jyri.teemant@forus.ee



Elo Reinholm

Finantsjuht/
juhatuse liige 

+372 527 7242

elo.reinholm@forus.ee



Martin Kirk

Müügivaldkonna juht 

+372 5330 8186

martin.kirk@forus.ee



Kerli Põld

Brändijuht

+372 5860 1290

kerli.pold@forus.ee



Grete Adler

Personalijuht

+372 526 1971

grete.adler@forus.ee



Sulev Tammemäe

Jurist

+372 509 3763

sulev.tammemae@forus.ee