Meie inimesed

FORUS Grupp  

Raul Parusk

Tegevjuht/  
juhatuse liige

+372 503 9211

raul.parusk@forus.ee

Jüri Teemant

Müügi – ja turundusvaldkonna juht/ juhatuse liige

+372 517 7911

jyri.teemant@forus.ee


Margus Nõlvak

Äriarenduse juht/
juhatuse liige

+372 504 1010 

margus.nolvak@forus.ee

 

Raimo Heinam

Turva ärisuuna juht  
 

+372 518 7436

raimo.heinam@forus.ee

 

Meelis Šokman

Halduse ärisuuna juht

+372 501 4743

meelis.sokman@forus.ee


Martin Kirk

Müügivaldkonna juht

+372 5330 8186

martin.kirk@forus.ee


Viljar Avastu

Kliendikogemuse juht

+372 528 5415

viljar.avastu@forus.ee

 

Kerli Põld

Brändijuht

+372 5860 1290

kerli.pold@forus.ee

Pille Juhkov

Personalijuht

+372 5646 6099

pille.juhkov@forus.ee

Elo Reinholm

Finantsjuht

+372 527 7242

elo.reinholm@forus.ee


FORUS Security

Raimo Heinam

Turva ärisuuna juht/
juhatuse liige

+372 518 7436

raimo.heinam@forus.ee

SUURKLIENDID

Martin Kirk

Müügivaldkonna juht

+372 5330 8186

martin.kirk@forus.ee

Andres Lofitski

Turvalahenduste müügijuht

+372 5568 3540

andres.lofitski@forus.ee

Pille Juhani

Suurkliendihaldur

+372 512 9580

pille.juhani@forus.ee

Ülo Kesanurm

Suurkliendihaldur

+372 509 6132

ylo.kesanurm@forus.ee

Rita Aksalu

Suurkliendihaldur

+372 5305 0705

rita.aksalu@forus.ee

Maris Luht

Suurkliendihaldur

+372 5684 6422

maris.luht@forus.ee

Jekaterina Ossipova

Suurkliendihaldur

+372 5629 5800

jekaterina.ossipova@forus.ee


PÕHJA REGIOON

Aleksander Tsõgankov

Müügijuht

+372 5667 6653

aleksander.tsogankov@forus.ee 

Jaanus Vooremäe 

Turvalahenduste müügijuht

+372 5333 0907

jaanus.vooremae@forus.ee

Urmas Jõõts

Müügiesindaja

+372 504 4389

urmas.joots@forus.ee


LÕUNA REGIOON

Kalev Ints 

Lõuna- ja lääne regiooni juht

+372 518 5825

kalev.ints@forus.ee

Ragnar Karu 

Müügijuht

+372 5687 8198

ragnar.karu@forus.ee

Tiia Pärna 

Kliendihaldur

+372 5813 1125

tiia.parna@forus.ee

Lia Reinol

Kliendihaldur

+372 5865 0073

lia.reinol@forus.ee


IDA REGIOON

Taivo Kutser

Ida regiooni juht

+372 507 8930

taivo.kutser@forus.ee

Aivar Raud

Turvalahenduste müügijuht

+372 504 8954

aivar.raud@forus.ee

Ingrid Sinimets

Müügijuht

+372 5679 9439

ingrid.sinimets@forus.ee


LÄÄNE REGIOON

Kalev Ints 

Lõuna- ja lääne regioonijuht

+372 518 5825

kalev.ints@forus.ee

Tiit Moor

Haapsalu piirkonna juht

+372 514 4791

tiit.moor@forus.ee

Artjom Meos 

Müügijuht

+372 5344 7274

artjom.meos@forus.ee

Martti Jürgenson

Turvalahenduste müügijuht

+372 5344 2232

martti.jurgenson@forus.ee


PROJEKTIMÜÜK

Tõnu Mets

Projektide osakonna juht

+372 511 5236

tonu.mets@forus.ee

Guido Ulejev

Projektide müügijuht

+372 517 2141

guido.ulejev@forus.ee

Raigo Saak

Müügiinsener

+372 5685 6120

raigo.saak@forus.ee


OHUTUSVALDKOND

Ahti Kuusk

Ohutusteenuste juht

+372 502 3820

ahti.kuusk@forus.ee


Ain Karafin

Tuleohutus valdkonnajuht

+372 505 5112

ain.karafin@forus.ee

Helgo Pürjer

Põhja regiooni tuleohutusteenuste projektijuht

+372 5860 1232

helgo.purjer@forus.ee

Heikki Rajalo

Põhja regiooni tuleohutusteenuste projektijuht

+372 5685 6356

heikki.rajalo@forus.ee

Romet Kallaste

Põhja regiooni tuleohutusteenuste projektijuht

+372 5341 4159

romet.kallaste@forus.ee

Mihkel Raud

Lääne regiooni tuleohutusteenuste projektijuht

+372 5782 1259

mihkel.raud@forus.ee

Heikko Teino

Lõuna regiooni tuleohutusteenuste projektijuht

+372 5645 5100

heikko.teino@forus.ee


MEHITATUD VALVE

Kaimar Karuauk

Mehitatud valve valdkonnajuht

+372 528 2821

kaimar.karuauk@forus.ee


PATRULL- JA KULLERTEENUS

Kristo Konks

Patrulli valdkonnajuht

+372 510 7873

kristo.konks@forus.ee


TEHNIKATEENUSED

Artti Aston

Tehnikateenuste valdkonnajuht

+372 5912 6306

artti.aston@forus.ee


KVALITEET JA SISEKONTROLL

Marko Haruoja

Kvaliteedi- ja sisekontrolli juht

+372 5344 0060

marko.haruoja@forus.ee


FORUS Haldus

Meelis Šokman

Halduse ärisuuna juht/ juhatuse liige

+372 501 4743

meelis.sokman@forus.ee

MÜÜK

Sven Pildre

Müügijuht

+372 5854 9797

sven.pildre@forus.ee


KINNISVARA HALDUS

Maili Kivirähk

Haldusosakonna juht/
juhatuse liige

+372 521 3266

maili.kivirahk@forus.ee


Tarmo Genergard

Haldusjuht


+372 510 1701

tarmo.genegard@forus.ee


Andi Lükk

Haldusjuht


+372 5684 4684

andi.lukk@forus.ee


Rauno Kiisk

Haldusjuht


+372 5304 6606

rauno.kiisk@forus.ee


Jan Jürjetaust

Haldusjuht

+372 5866 7170

jan.jurjestaust@forus.ee


Karl-Joosep Lüüs

Haldusjuht

+372 5385 5466

karl-joosep.luus@forus.ee


Alex Talisainen

Haldusjuht

+372 5556 5066

alex.talisainen@forus.ee


Elmo Sildveer

Haldusjuht

+372 5556 6712

elmo.sildveer@forus.ee


Kullar Kõrgemaa

Haldusjuht

+372 5399 4313

kullar.korgemaa@forus.ee

Geio Kaugeranna

Haldusjuht

+372 5562 3599

geio.kaugeranna@forus.ee

Ingrid Stoicescu

Haldusjuht

+372 5686 6722

ingrid.stoicescu@forus.ee

Ralf Laanisto

Haldusjuht

+372 5561 2137

ralf.laanisto@forus.ee


TEHNOHOOLDUS

Vitali Kirejev

Tehnohoolduse osakonna juht

+372 5332 8980

vitali.kirejev@forus.ee

Heigo Amur

Tehnikajuht

+372 5887 9740

heigo.amur@forus.ee

Kalle Vetevoog

Tehnikajuht

+372 504 2631

kalle.vetevoog@forus.ee


JAHUTUS

Jarmo Nigols

Jahutusosakonna juht

+372 5919 5503

jarmo.nigols@forus.ee


ELEKTER

Artur Vilu

Elektriosakonna juht

+372 5386 6932

artur.vilu@forus.ee


AUTOMAATIKA

Randar Kasearu

Automaatikaosakonna juht

+372 5309 5068

randar.kasearu@forus.ee


KINNISVARA HEAKORD

Marten Liiva

Heakorraosakonna juht

+372 5193 9270

marten.liiva@forus.ee

Kirsti Pent

Teenindusjuht

+372 5190 7825

kristi.pent@forus.ee


ENERGIATÕHUSUSE VALDKOND

Kairi Nõulik

Energiatõhususe osakonna juht

+372 5307 9659

kairi.noulik@forus.ee


EHITUSVALDKOND 

Sten Suurmäe

Ehitusosakonna juht

+372 528 5575

sten.suurmae@forus.ee