MEIE INIMESED

forus security suurkliendihaldurid


Maris Luht

Suurkliendihalduse osakonna juht

maris.luht@forus.ee

Pille Juhani

Suurkliendihaldur

pille.juhani@forus.ee

Ülo Kesanurm

Suurkliendihaldur

ylo.kesanurm@forus.ee

Jekaterina Ossipova

Suurkliendihaldur

jekaterina.ossipova@forus.ee

Janne Palmet

Suurkliendihaldur


janne.palmet@forus.ee

Lilian Sarapuu

Suurkliendihaldur


lilian.sarapuu@forus.ee

forus haldus haldusjuhiD


Evelin Sootla

Haldusosakonna juht

evelin.sootla@forus.ee

Tarmo Genergard

Haldusjuht

tarmo.genergard@forus.ee

Jan Jürjestaust

Haldusjuht

jan.jurjestaust@forus.ee

Rauno Kiisk

Haldusjuht

rauno.kiisk@forus.ee

Triinu Kruustük

Haldusjuht

triinu.kruustuk@forus.ee

Ralf Laanisto

Haldusjuht

ralf.laanisto@forus.ee

Andi Lükk

Haldusjuht

andi.lukk@forus.ee

Karl-Joosep Lüüs

Haldusjuht

karl-joosep.luus@forus.ee

Elmo Sildveer

Haldusjuht

elmo.sildveer@forus.ee

Ingrid Stoicescu

Haldusjuht

ingrid.stoicescu@forus.ee

Marion Tupits

Haldusjuht

marion.tupits@forus.ee

forus security regioonijuhid ja osakondade juhid


Kalev Ints 

Lõuna ja lääne regiooni juht

kalev.ints@forus.ee

Taivo Kutser

Ida regiooni juht

taivo.kutser@forus.ee

Leela Lepik

Põhja regiooni juht

leela.lepik@forus.ee

Ahti Kuusk

Ohutusteenuste juht

ahti.kuusk@forus.ee

Toomas Männik

Projektide osakonna juht

toomas.mannik@forus.ee

MÜÜGI JA TEENINDUSE JUHID


Martin Kirk

Müügivaldkonna juht

martin.kirk@forus.ee

Marje Jäger

Teeninduskeskuse juht

marje.jager@forus.ee

juhtkond


Margus Nõlvak

Juhatuse esimees
Tegevjuht

margus.nolvak@forus.ee

Jüri Teemant

Juhatuse liige
Müügi- ja turundusvaldkond

jyri.teemant@forus.ee

Elo Reinholm

Juhatuse liige
Finantsjuht

elo.reinholm@forus.ee

Raimo Heinam

Forus Security
juhatuse esimees

raimo.heinam@forus.ee

Teet Raudsep

Forus Haldus
juhatuse esimees

teet.raudsep@forus.ee

meediakontakt


Berit Väljaots

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

berit.valjaots@forus.ee

+372 520 8715