HALDUSPROGRAMM

Haldur on esimene kohaliku ärikliendi vajadusi silmas pidades välja töötatud kinnisvara haldusprogramm, mida oleme arendanud 2018. aastast. Haldur programmi kasutavad äri-, büroo- ja kaubanduspinnad üle Eesti.   Küsi pakkumist   

Kinnisvara haldustarkvara Haldur ‒ sobivaim lahendus ärikinnisvara haldamiseks  


Kinnisvara haldustarkvara koondab ühte kohta kogu hoone haldust ja hooldust puudutava info, sealhulgas suhtluse omaniku, halduri, rentnike ja teenusepakkujate vahel. 

Tänu programmile saad igal hetkel ülevaate kinnisvara tehnilisest seisukorrast, energiatarbimisest, puudustest ja pooleliolevatest töödest. Nii saad optimeerida hoone käitluskulusid ja teha faktipõhiseid otsuseid investeeringute planeerimisel. 


Halduri programmi võimalused 

  • Kulude statistika ja optimeerimine . Programm koondab hoone energiatarbimise (küte, ventilatsioon, jahutus ja elekter) ning hooldus- ja heakorrateenuste kulude statistika. Andmeid saab visualiseerida, võrrelda ning tuvastada võimalusi kokkuhoiuks. Tänu nutikatele algoritmidele annab programm soovitusi kulude optimeerimiseks ja hoone keskkonnasäästlikumaks majandamiseks. 

  • Tõhus infovahetus kõigi osapoolte vahel 24/7 . Programmi abil saab rentnikele lihtsasti anda juurdepääsu kogu vajalikule infole (plaanid, ohutusjuhendid, kontaktandmed, kommunaalarved jm). Kasutajad saavad raporteerida muresid, samas keskkonnas talletatakse halduri ja hoolduspartnerite vastused ja probleemi lahendamise kulg. 

  • Tehniline ülevaade hoone seisukorrast.  Programmis saab kaardistada hoone tehnilise seisukorra ja tuvastada kõrvalekalded. See aitab planeerida tulevasi töid ning investeeringuid. Võimalik on üles laadida hooldustöid tõendavad dokumendid, et need oleksid igal ajahetkel kontrollitavad. 

  • Paindlik ja turvaline andmehaldus.  Iga hoone on ainulaadne, seepärast saab programmi sisestada konkreetse kliendi ja hoone vajadustest lähtuva info. Erinevatele kasutajatele saab anda juurdepääsu ainult neile vajalikele andmetele. 

  • Kasulikud lisafunktsioonid.  Näiteks haldustarvikute laovaru, külastusstatistika analüüs loenduriandmete põhjal,  teistele rentnikele nähtavate kampaaniate ja sooduspakkumiste lisamine jm. Uuri kõiki lisavõimalusi meie esindajalt.


Kinnisvara haldusprogramm paneb andmed sinu kasuks tööle


Haldur kinnisvara haldusprogramm annab ärikinnisvara omanikule täieliku ülevaate hoone tehnilisest seisukorrast ja haldus-hooldus tegevustest, lihtsustab infovahetust, aitab optimeerida kulusid ja teha faktidel põhinevaid ärilisi otsuseid.

Forus Haldus viib haldusteenuste mugavuse kliendi jaoks uuele tasemele

Üheks Forus Halduse konkurentsieeliseks on kahtlemata nende haldusprogramm, mille abil kliendid näevad igapäevaselt oma kinnisvaraobjektil tehtavaid toiminguid. Sinna saavad rentnikud, kes igapäevaselt hoones toimetavad, kirja panna oma mured ja tekkinud puudujäägid – rentnikele on antud ligipääs programmile, et nad saaksid tekkinud probleemi kohta teavituse lisada. 

Loe artiklit

 

REFERENTSID


Küsi pakkumist

Kui soovid erilahendust või abi teenuse tellimisel, võta meiega julgelt ühendust.