E-koolitused

Hoolitseme Foruses igapäevaselt selle eest, et meie klientide aknad säraksid puhtusest ja suurepärasest tulemusest oleks kaua rõõmu. Puhtus on alati emotsioon ning seda meie Foruses igapäevaselt oma klientidele pakume.

Pikaaegse puhastusvaldkonna kogemusega Forus heakorra äriliini juht Tarvo Priimägi vastab küsimustele, mida kliendid meilt akende pesu plaanides väga tihti uurivad.

***

Kui sageli tuleks aknaid pesta ning kuidas ära tunda õige aeg?

Sageli reedab esimeste päikesekiirte saabumine aknaklaaside olukorra. Märksõna on päike.

Akende pesu sagedus oleneb nende määrdumisest, kuid paarist korrast aastas täiesti piisab – kevadel/suvel ja sügisel. Kui kevadel või suvel teeme suurpuhastuse, on sügiseks tavaliselt klaasid taas mustad ja vajaksid pesu (õietolm, tavaline tolm, lindude ja putukate tekitatud mustus).

Kui büroohoones on kliendiala esimesel korrusel sissepääsu juures klaasist tambur, tuleks seda puhastada korra kuus, sest see määrdub kiiremini.

Kas akende pesemiseks on halba ilma?

Klaaspindade pesu on mõnevõrra keerukam päikesepaistelisel päeval, sest päikesekiired kuivatavad vee või puhastusvedeliku liiga kiiresti ning puhastamata plekid ja triibud võivad klaasile jääda. Samuti ei ole mõistlik pesta aknaid, kui õhutemperatuur on vähem kui 5 kraadi.

Miks on oluline, et lasen väljaõppinud spetsialistidel regulaarselt oma hoone aknaid pesta?

Puhtus on alati emotsioon. Puhas kinnisvara ja aknad loovad kuvandit sinust kui partnerist ning sinust kui tööandjast. Loome üheskoos positiivset emotsiooni.

Kas Forus hoolitseb ka kõrghoonete akende pesu eest?

Forus teostab akende ning klaaside pesu nii esimesel korrusel kui ka vajadusel 50. korrusel. Meie koolitatud personal saab kõikide pindade puhastamisega hakkama.

Kasutame kaasaegseid vahendeid nagu näiteks teleskoopsüsteem ja ronime alpinistidena kõrgustes. Lisaks teostame tööd nii tõstukitelt kui ka maja küljes olevates korvides.

Kui kaua ühe keskmise büroohoone akende pesu aega võtab ning millest see oleneb?

See on väga erinev ja ühest õiget vastust anda pole võimalik. Sõltub suuresti objekti keerukusest, ilmast jne. Eeldatav tööde teostamiseks kuluv aeg tuleb välja arvutada igale objektile personaalselt.

Kuidas aknad võimalikult kaua puhtana püsiksid? Kas saan midagi selleks ära teha, et kaunis tulemus püsiks kauem?

Müügil on erinevaid aineid, mis loovad teatava kaitsekihi klaasile. Kuid pesta tuleb siiski piisava sageduse, kuna aknad määrduvad meie kliimas päris kiiresti.

Mida peaksin tegema ja kuhu pöörduma, kui soovin Foruselt tellida oma büroohoonele või äripinnale akende pesu?

Pöördu meie poole kodulehe kaudu siin. Seejärel saadame omapoolse küsimustiku, mis infot lisaks vajame. Reeglina saame ka kliendiga alati objektil kokku, kus siis üheskoos ülevaatuse teeme ning tööd planeerime.

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Enneta kodus tuleõnnetusi: 7 teemat tuleohutusest, millest peaksid lapsega võimalikult varakult rääkima

Kesk-Eesti pere käib üheskoos Foruses tööampsutamas: soe ja sõbralik õhkkond kutsub alati tagasi

Forus võttis oma patrullteenistuses kasutusele esimesed täiselektrilised autod