ELEKTRITÖÖD

Foruse spetsialiteediks on ärikliendi elektritööd Tallinnas ja lähipiirkonnas, sh elektrikäidu korraldus.   

Täna kasutab meie teenuseid üle 120 lepingulise kliendi, kelleks on kaubandusettevõtted (poed, poeketid, kaubanduskeskused), bürood ja korteriühistud. Oleme sihiks võtnud teenuste laiendamise teistesse linnadesse.  

Hoolitseme selle eest, et sinu elektripaigaldised oleksid alati töökorras ja turvalised. Rikete korral reageerime klientide väljakutsetele 3 tunni jooksul.

   

   Küsi pakkumist   

Meie pakutavad teenused: 

1. Elektrikäit ehk käiduteenus

Elektrikäit ehk elektripaigaldise korraline hooldus hõlmab käidukava ja käidupäeviku koostamist, selle alusel toimuvaid regulaarseid kontrolle ning nende dokumenteerimist. Kui kontrolli käigus ilmneb puudusi, tuleb teostada vajalikud elektritööd nende kõrvaldamiseks.

Forusel on elektrikäidu korraldamise A pädevus, mis lubab meil hooldada kõiki elektripaigaldisi.


Elektrikäidu korraldus on kohustuslik, kui peakaitsme suurus ületab 100 amprit.

Seadusega on elektrikäit kohustuslik, kui ehitise peakaitsme nimivool on suurem kui 100 A. Sellisel juhul peab ettevõtte leidma käidukorraldaja, kes tema elektripaigaldise kaardistaks ning nõuetekohase dokumentatsiooni eest vastutaks. Reeglina sõlmitakse käiduteenuse leping 1-2-aastaks. 

Telli käidukorraldus ja kõik vajalikud elektritööd ühest kohast: küsi pakkumist Foruse kliendihaldurilt.


2. Nõrkvoolu ja tugevvoolu elektritööd 

Meie paigaldusüksus teostab erinevaid tugevvoolu elektriehitustöid, sh:

valgustuse paigaldamine 

kaabeldamine

pistikute paigaldamine

elektrikilpide ehitus jm

Samuti teostame nõrkvoolutöid.


3. Täiendavad teenused insenerkonsultatsioonist auditini

Lisaks paigaldustöödele pakume elektriinseneri konsultatsiooni, aitame elektripaigaldiste planeerimise ja projekteerimisega (teostusjooniste tegemisega). 

Akrediteeritud partnerite abil korraldame klientidele elektripaigaldise auditi (korralise tehnilise kontrolli ja nõuetele vastavuse tunnistuse väljastamise), elektrotehnilised ning valgusmõõtmised ja muud vajalikud teenused.


Kõik ärikliendi elektritööd ühest kohast

Foruse hooleks saad usaldada kõik korralised ja erakorralised elektritööd alates evakuatsiooni- ja avariivalgustuse kontrollist kuni valgustite paigalduseni.  Rikete ja probleemide korral on meie kogenud tehnikud ühe telefonikõne kaugusel ja reageerivad klientide väljakutsele 3 tunni jooksul.

Küsi pakkumist

Kui soovid erilahendust või abi teenuse tellimisel, võta meiega julgelt ühendust.