E- KOOLITUSED

E- õppena pakume nii tuleohutus, vetelpääste kui ka muid turvaalaseid koolitusi.

Tööandjale on e-õpe suurepärane võimalus, kuna sellisel viisil puudub vajadus kõiki töötajaid korraga kokku kutsuda ning ettevõtte igapäevast tööd ei ole vaja katkestada. Töötajad saavad ettenähtud koolituse läbida mugavalt just neile sobival ajal. Samuti puuduvad muud lisakulutused, nagu näiteks ruumide rent, transport koolituse kohta, toitlustus jms. Samuti aitab e-koolitus kokku hoida kulutusi mitmete loengute pidamise arvelt, sest puudub vajadus loenguid organiseerida erinevatele töövahetustele või gruppidele. 


Küsi pakkumist

Kasutame personaalset lähenemist ja kohandame enda koolitused vastavalt Teie ettevõtte ja hoone spetsiifikale. Töötaja saab läbida koolitust piiramatu arv kordi, kuna teame, et igal inimesel on oma õppimistempo ning meie jaoks on oluline, et teema saaks selgeks. Üldjuhul lisame koolituse lõppu ka teadmiste testi veendumaks, et sisust on korrektselt aru saadud. Kuna meie e-õppekeskkonnas saab iga kasutaja personaalse ligipääsuõiguse, siis saame tööandjale anda selge tagasiside, kes töötajatest on koolituse läbinud ja millise tulemusega. Lisaks saab keskkonda luua veel erinevaid töökeskkonnaalaseid, tuleohutuse koolitusi ja vajadusel ka turvakoolitusi, et töötajad oskaksid erinevaid situatsioone lahendada. 

Loomulikult ei asenda e-koolitus 100% lektorit, seega soovitame aeg-ajalt tellida kohale ka meie koolitaja, kes saab kohapeal küsimustele vastata.  


Küsi pakkumist

Kui soovid erilahendust või abi teenuse tellimisel, võta meiega julgelt ühendust.