E-koolitused

Armsad Foruse sõbrad ja kliendid. Jagame teiega uue aasta alguses suurepäraseid uudiseid – tänasest saate külastada meie täiesti uut kodulehte. Esinduslik veebileht, kus oleksid koos kõik meie teenused, on Foruse suur eesmärk olnud juba ettevõtte sünnist alates.

Julgeme liialdamata öelda, et meie uuel kodulehel on kirjeldatud ära pea sada Foruse teenust – nende seas turvateenused, ohutus, energiatõhusus ja jätkusuutlikkus, tehnohooldus, heakord, hoone eriosade ehitus ja paigaldus, kinnisvarahaldus jne.

„Teenuste“ menüüs klõpsates leiad vastavalt kategooriale just need teenused, mida parasjagu vajad.

Mida põnevat ja uut leiad meie uuelt kodulehelt?

  • Saad täpsema ülevaate, millega tegeleme – kirjeldasime ära pea sada teenust, mida saame sulle pakkuda.
  • Lisaks ärikliendile on meie veebilehest palju abi ka erakliendile. Uuenenud koduvalvekalkulaator aitab nii maja- kui ka korteriomanikul leida endale täpselt õige valvelahendus. Vasta mõnele lihtsale küsimusele oma kodu kohta ja pakume just sulle sobivaima Foruse koduvalve lahenduse. Saad pikemalt lugeda ka kuni 10 000 euro suurusest turvakindlustusest, mida oma koduvalvekliendile pakume 0 eurose omavastutusega. Uuri lähemalt siit.
  • Oled kinnisvaraarendaja, ürituste korraldaja, korteriühistu haldaja või väikeäri omanik? Koondasime kokku „persoonadena“ kõik vajalikud teenused, mida võid vajada, et tunda end ohutult ja turvaliselt. Uuri lähemalt avalehelt.
  • Samuti saad end pidevalt kursis hoida meie tööpakkumiste ja tööampsudega erinevatel põnevatel sündmustel, kuhu otsime pidevalt abiväge.
  • Avastamist on sul meie uuel veebilehel palju.

Lisaks hoiame sind oma blogis pidevalt kursis meie värskete uudiste ja tegemistega.

Koduleht on kolmes keeles: eesti, vene ja inglise keeles.

Kodulehe arendamisel oli Foruse partneriks ettevõte gotoAndPlay, veebilehe disaini tegi Trinidad Wiseman. Analüütika, seadistused ja arenduse konsultatsioon Wolves of Analytics.

Mõnusat külastamist!

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Muudatus Foruse teenindusäri juhtimises

E-piima moodsaima tehasehoone turvalahenduse tunnustus Forusele: mis teeb tehasehoone turva- ja ohutussüsteemid unikaalseks?

Naudi veemõnusid ohutult. Soovitused eesootavaks rannahooajaks