E-koolitused

Kui räägime koristusteenusest, võib see tähendada nii sisekoristust, hoone väliala korrashoidu kui ka eritöid. Sisekoristus ehk hoolduskoristus on regulaarne ruumide ja pindade korrashoid kokkulepitud ajal ning kohas. Millised tööd liigituvad sisekoristuse alla ja millal tuleb tellida eritööd?

Sisekoristust tellivad Forusest endale kõige sagedamini büroohooned, tootmisettevõtted, spordiklubid, haridusasutused, autosalongid ja ka meditsiiniasutused. Näeme, et hooneomanikud hindavad üha rohkem puhast keskkonda ja kvaliteetsesse koristusteenusesse panustatakse järjest rohkem. Nii saab ettevõtte keskenduda oma põhitegevusele.

Üha enam on levinud ka praktika, kus puhastuspartner kaasatakse juba hoonete projekteerimise käigus. Küsitakse soovitusi, kuhu oleks kõige otstarbekam ehitada koristusruumid ja mis tingimustele peavad nad vastama. Foruselt küsitakse üha rohkem nõu ning see on osa hoone haldusest. Meie poole võib julgelt pöörduda juba hoone kavandamise faasis.

Sisekoristus – kokkulepped ja kvaliteet

Forusest hoolduskoristust tellides vaatame esmalt objekti üle ning tutvume lähemalt ruumide ja pindadega, mis vajavad puhastust. Sisekoristuse hinna kujunemisest saab lähemalt lugeda siit.

Sisekoristuses lähtume standarditest. Osad tööd käivad tavapärase hoolduskoristuse alla ja teised liigituvad eritööks. Kui vabade tööpindade, põrandate puhastus jne on tavapärane hoolduskoristus, siis akende pesu ja suuremate plekkide eemaldamine mööblilt või vaipkatetelt on eripuhastustöö. Eripuhastustöid tuleks hoones teha paar korda aastas või vastavalt vajadusele. Foruse eritöödega saad tutvuda siin.

Kliendiga kokkuleppel leitakse üheskoos sobivaim koristuskordade arv, et tagada ootuspärane kvaliteet ja puhas keskkond kõigile. Vastavalt eelistusele pannakse paika ka kellaajad – kas puhastusteenindaja koristab hommikul, õhtul või sõltuvalt objekti eripäradest hoopis öösel. Tavaliselt toimub koristamine peale kliendi tööaega.

Forus kaasab igale objektile töödejuhataja ja kvaliteedispetsialisti, et tagada parim teenus, mis arvestab iga objekti eripäradega. Lisaks viime oma teenuse kvaliteedi kohta regulaarselt läbi rahuloluküsitlusi.

Sisekoristus – keskkonnasõbralikud vahendid

Ettevõtte panustab kestlikku maailma ja kasutab peamiselt osooniga rikastatud tersano vett, mis aitab puhastada erinevat tüüpi mustust puhastatud vee, mitte koristuskeemiaga. Forus kasutab koristusteenuse osutamisel minimaalselt puhastuskeemiat. Eelistame võimalusel alati keskkonnasõbralikke puhastusaineid (Luigemärgisega tooteid jne).

Kui sanitaarpindu ei ole tavaliselt võimalik ilma keemiata puhastada, siis kontoripindade sisekoristus ei nõua igapäevaselt keemiliste ainete kasutamist. Need on viidud miinimumini.

Lisaks on ettevõte jätkusuutlikkust silmas pidades võtnud kasutusele automaatsed doseerimissüsteemid nii puhastusainetele kui ka pesumasinatele. See aitab vältida ainete üledoseerimist.

Puhastusteenused usaldusväärselt partnerilt

Erinevaid koristusteenuse pakkujaid on palju. Odav ei pruugi alati olla odav. Puhastuspartneri valikul on soovituslik uurida ettevõtte tausta, et veenduda, kas tegemist on usaldusväärse ettevõttega, kas makse makstakse korralikult ja kui pikalt on firma tegutsenud. Tuleb hinnata riske ja teha eeltööd.

Oluline on vaadata üle väärtused – kas puhastuspartneri ja minu ettevõtte väärtused omavahel klapivad.

Puhas töökeskkond tõstab inimeste motivatsiooni, mõjub hästi produktiivsusele ning jätab ka sinu klientidele ning külalistele hea esmamulje. Tööruumides veedame väga suure osa oma ajast ning mitte keegi meist ei tunne end hästi ruumides, kus on üldine puhtuse tase madal.

Puhastusteenused Forusest – hoolduskoristus, väliskoristus ja eritööd. Tutvu teenusega lähemalt ja küsi pakkumist!

Puhtus loob emotsiooni!

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Käisime Lõuna-Koreas uusi pädevusi saamas: oleme energiasektori innovatsiooni juures ja panustame oma inimeste arengusse

Foruse enam kui 10-aastane koostöö Viru Keskusega – tehnohooldusest maineka rohesertifikaadini

Vargused kaupluses suurenenud? Anname nõu, millised täiendavad meetmed aitavad tagada turvalisust