E-koolitused

Meil on käimas sõbrakuu kampaania – 2 kuud koduvalvet tasuta

Kõik uued kliendid saavad sõbrakuul Foruse koduvalve 2 kuuks täiesti tasuta. Juba olemasolevatele koduvalve klientidele pakume 2 kuud teenust tasuta, kui praegune koduvalve klient soovitab teenust oma sõbrale, sugulasele või tuttavale. Soodustuse saamiseks tuleb leping sõlmida veebruarikuu jooksul.

Tasuta teenuse saamiseks tuleb uuel kliendil kasutada Foruse koduvalve kalkulaatoris sooduskoodi SÕBRAKUU. Kui Foruse koduvalvet soovitab meie praegune koduvalve klient, tuleb koduvalve kalkulaatoris uuel kliendil kasutada sooduskoodi FORUSESÕBER ning lisada soovitaja nimi. Nii saab ka olemasolev klient kaheks kuuks teenuse tasuta.

Kalkulaator summat automaatselt ära ei nulli, vaid süsteem arvutab automaatselt kaks esimest kuud tasuta.

Forus pakub erinevaid koduvalve ja seadmete pakette. Sõltuvalt lepingulisest kuutasust ja sellest, kas uuel koduvalve kliendil on seadmed olemas, võib sääst kahe kuu peale olla kuni sada eurot.

Tutvu Foruse sõbrapäevakuu kampaania korduma kippuvate küsimustega ja täpsemate reeglitega kampaania lehel.

Vali läbi Foruse koduvalve kalkulaatori oma kodule kõige sobivaim lahendus.

Turvakindlustus

Kas teadsid, et igale koduvalve paketile lisandub koheselt samuti turvakindlustus, mida meie kliendid väga hindavad.

Turvakindlustus on välja töötatud koostöös If Kindlustusega ning see kaitseb erinevate vee- ja tulekahjude, varguste ning vandalismi kahjude korral. Hüvitame kuni 10 000 euro väärtuses kahjusid iga kindlustusjuhtumi kohta 0-eurose omavastutusega.

Turvatunne on inimese üks baasvajadustest. Meie Foruses soovime kanda hoolt inimeste turvatunde ja ohutuse eest. Koduvalve on üks viis, kuidas inimeste turvatunnet nii kodus olles kui ka eemal viibides veelgi suurendada. Hoiame ja hoolime oma klientidest.

Lisainfo kampaania kohta telefonil +372 619 1999 ja e-posti aadressil .

Loe teenusest lähemalt meie koduvalve lehelt.

 

 

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Alex Roost ja Kairi Nõulik Äripäeva raadiosaates „Kõik ärikinnisvarast“ – kinnisvara jätkusuutlikkus on tulnud, et jääda

Kohustusliku tuleohutusaruande tähtaeg läheneb – miks on oluline kutsuda kontrolli tegema kvalifitseeritud spetsialist?

Kolme ettevõtte kogemus kõnekeskuse teenusega: kuidas välise partneri abiga kulusid kokku hoida ja tagada muretum äritegevus