E-koolitused

Meil on käimas koduvalve kampaania “Kaks kodu, kaks kindlust”

Kas sul on lisaks majale või korterile veel mõni armas kodu või paik, kus regulaarselt aega veedad? Näiteks suvila või maamaja? Või on sul korter, mille oled üürniku hoole alla andnud? Kui tuled meie koduvalve kliendiks ja võtad teenuse oma kahele objektile, näiteks nii linna- kui maakodusse, maksad kokku vaid 19.90 eurot kuus. Kampaania vältab 20.05.2024 – 24.06.2024.

Foruse koduvalve kampaaniaga Kaks kodu, kaks kindlust saavad kõik meie uued erakliendid kahe kodu valveteenuse poole soodsamalt ehk ühe hinnaga. Pakkumine kehtib kombineeritud valveteenusele, millel on fikseeritud kuutasu 19,90 eurot

Kui uuel objektil pole valveseadmeid ja soovid neid meie käest, paigaldame kaasaegsed ja nutikad Ajaxi valveseadmed. 

Kõikide Foruse koduvalve pakettidega kaasneb turvakindlustus, mis on välja töötatud If Kindlustusega. Hüvitame Sulle kuni 10 000 euro väärtuses kahjusid iga kindlustusjuhtumi kohta. Seda 0-eurose omavastutusega.

Kampaaniast lähemalt

Olemasolevale kliendile

Hoiame ka praeguseid Foruse kliente. Juba olemasolevad Foruse kliendid saavad oma teise kodu teenustasu 50% soodsamalt, kui objektil ei ole hetkel kehtivat Foruse koduvalve lepingut. Selleks tuleb koduvalve kalkulaatoris kasutada sooduskoodi TEINEKODU (kood soodustust automaatselt maha ei arvuta). Enne juuni lõppu liitudes on olemasolevale kliendile teenus 3 esimest kuud täiesti tasuta.

Koduvalve kalkulaator

 

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Jaanipühad ukse ees: 10 soovitust, kuidas ohutult lõket teha ja grillida

Forus võttis eesmärgiks koristus- ja puhastusteenuse äri laienemise – aastaga on käive suurenenud enam kui kolmandiku

Õietolm põhjustab kevadsuvisel ajal majade ventilatsiooniseadmete filtrites ummistust. Millal on õige aeg spetsialist kutsuda?