E-koolitused

USS Grupi turva- ja ohutusteenuseid pakkuvad ettevõtted USS Security Eesti ja Securitas Eesti ning kinnisvarahalduse ettevõte Ermeesia hakkavad tegutsema ühe kaubamärgi all FORUS, mis hakkab pakkuma kinnisvarateenuste terviklahendust - hooldust, haldust ja ohutuse tagamist.

FORUS Grupi omaniku Urmas Sõõrumaa sõnul oli ettevõtete koondamine ühe kaubamärgi alla meie senise äritegevuse loogiline jätk. “Nägime kinnisvara hoolduse, haldamise ja valvamisega tegelevate ettevõtete vahel suurt potentsiaali ja sünergiat. Samuti tajusime kliendi ootust saada kõiki ärikinnisvara teenuseid mugavalt ühest kohast,” rääkis Sõõrumaa.

“Teenuste koondamisega ühise FORUS kaubamärgi alla vabastame oma kliendi kinnisvara haldamisega seotud igapäevamuredest ning võimaldame tal keskenduda oma põhitegevustele,” lisas Sõõrumaa.

FORUS Grupi tegevjuht Raul Parusk: “FORUS toob turule kinnisvara omanikule ja haldajale suunatud ainulaadse teenustepaketi, millega klient saab nüüdsest ühest kohast oma kinnisvara haldamise, hooldamise kui ka valvamise teenust. Näiteks on kliendil võimalik FORUS-est tellida oma kinnisvarale puhastus- ning ohutus- ja turvateenuseid aga ka keerukamaid hoonetega seotud tegevusi, nagu näiteks nõrkvoolusüsteemide projekteerimine, energiatõhususe lahendusi, tehnohooldust, ärimajadele haldusteenust ja ehitus- ning rekonstrueerimistöid.”

FORUS Grupi müügi- ja turundusvaldkonna juhi Jüri Teemanti sõnul sümboliseerib kaubamärk FORUS ühendajat, inglise keelest tõlgituna “meile kõigile”. Meie uus bränd FORUS väljendab seda, et me hoiame ja hoolime oma töötajatest, klientidest ja nende kinnisvarast ning me teeme seda toetudes meie kolmele põhiväärtusele: kliendist lähtuv, koostööle orienteeritud ja arengule suunatud,” selgitas Teemant.

“Logo koosneb sõnast FORUS ja lehemotiivist, mis sümboliseerib kasvu, värskust, uut lähenemist ning uusi ärisuundi. FORUS Grupi logo on kuldse lehemotiiviga. Turva- ja ohutuslahendusi pakkuva FORUS Security logo on tulbipunane mis on julguse, märkamise ja abi andmise värv. Hooldus- ja haldustöid pakkuva FORUS Haldus logo on kuusevõrse roheline, mis viitab teenuste jätkusuutlikusele ja sümboliseerib kasvu, stabiilsust ja ohutust,” lisas Teemant

Tänasest algab uue kaubamärgi kasutusele võtmine ja kahe kuu jooksul varustatakse FORUS-e töötajad uue vormiriietusega ja sõidukid hakkavad kandma uut brändiidentiteeti.

Seoses ühe kaubamärgi alla koondumisega muutuvad ka ettevõtete ärinimed.

Möödunud nädalal andis konkurentsiamet USS Security Eesti AS’le nõusoleku omandada Securitas Eesti AS’i äritegevus. Lähiajal toimub ettevõtete ühendamine ja edaspidi opereerib ettevõte turvaäris Forus Security nime all. Kinnisvara haldus- ja hooldusettevõte Ermeesia OÜ nimi muutub Forus Haldus OÜ-ks.

FORUS Grupis töötab Eestis ligemale 1500 inimest. Uuele kaubamärgile üleminek ei too kaasa muutuseid ettevõtte töö- ja kliendisuhetes.

 

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Enneta kodus tuleõnnetusi: 7 teemat tuleohutusest, millest peaksid lapsega võimalikult varakult rääkima

Kesk-Eesti pere käib üheskoos Foruses tööampsutamas: soe ja sõbralik õhkkond kutsub alati tagasi

Forus võttis oma patrullteenistuses kasutusele esimesed täiselektrilised autod