KORTERIÜHISTUD

Foruses teame, et igaüks soovib end oma kodus turvaliselt ja muretult tunda. Tagame need korterelamute teenindamisel turva-, ohutus- ja tehnohoolduse ning kinnisvarahalduse, liikluskorralduse ja puhastusteenustega. 

Teenuste pakkumist toetab meie 24/7 tugiteenus, mille abil tagame kõigi murede kiire lahendamise. Kõik teenindatavad hooned sisestame Digihalduri rakendusse, mis tagab täieliku ülevaate hoone elukaarest. Tehnoseadmete hooldustegevuste, toimimishäirete ja avariiliste olukordade andmete süstematiseerimine ning arhiveerimine annab võimaluse reaalajas hoone tehnilise seisukorraga kursis olla. Ühtlasi planeerida tegevusi ja kavandada detailsele infole toetudes edasisi investeeringuid. See aitab raha efektiivselt kokku hoida. Samuti säilib Digihalduriga kontakt ja suhtlus sõltumata näiteks osapoolte vahetumisest.

Forus rõhutab rätseplahenduste väärtust turvalisuse tagamisel.  Meie pakkumise aluseks on informatsioon ja teadmised, mille hangime ehitusdokumentatsioonist, kliendi vajaduste kaardistusest ja hoonega lähemalt tutvumisest. Kaardistusprotsessi kokkuvõttena koostame riskianalüüsi, mille tulemusi tutvustame nii KÜ juhatusele kui ka üldkoosolekul presentatsioonina.

      Küsi pakkumist      


MIKS EELISTADA TERVIKLAHENDUST?

Üks kontakt ja üks vastutaja

Kõik meie teenused on hoone toimimiseks hädavajalikud ja lahendatavad probleemid ajakriitilised. Tagame, et hoone elanikel oleks üks nende lahendamisel üks vastutaja.

24/7 kättesaadav

Juhtimiskeskuse toega tagame, et oleme alati kättesaadavad ja suudame operatiivselt reageerida.

Digitaliseeritud

Kõik tegevused on kajastatud Digihalduris ja selgelt jälgitavad nii haldurile kui omanikele.

teenused korterühistutele

  • kinnisvarahaldus

  • kõik turva- ja tuleohutusteenused

  • kõigi tehnosüsteemide hooldus, sh revisjon ja toimivustest

  • Üldehitus ja rekonstrueerimine

  • LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) sertifitseerimine

  • energiatõhususe kontseptsioon-lahendused

  • nõrkvoolusüsteemide projekteerimine ja ehitus

  • kolimine

  • sise- ja väliskoristus

  • liikluskorraldus  

      Küsi pakkumist      


Forus pakub kinnisvarahalduses terviklahendust

Saates räägime sellest, miks on kasulik võtta kõik kinnisvarahalduse teenused ühest kohast, sest siis pole probleemide tekkimise korral vastutus hajunud. Foruse lahendused on digitaalsed – isegi puhastusteenindajad kannavad kaasas mobiilseid seadmeid, millega saab reaalajas tehtud töid jälgida.

Kuula Saadet
REFERENTSID


Skyline

Rotertmanni kvartal

Seebi 1

Kadrioru Plaza

Küsi pakkumist

Kui soovid erilahendust või abi teenuse tellimisel, võta meiega julgelt ühendust.