KOLIMISTEENUS 

Täislahendusena kolimisteenus büroodele, kontoritele ja kaubanduspindadele. 

Foruse pakutavate teenuste seas on nüüd ka uudsed täislahendusena kolimisteenused Tallinnas ja Harjumaal büroo- ja kaubanduspindade kolimiseks. Mitte kunagi varem pole kolimine olnud nii lihtne!

Lisaks mööbli ja inventari kolimisele monteerime kokku kontorimööbli, paigaldame bürootehnika ja AV-seadmed ning teeme vajalikud kaabeldustööd. Nii kaob vajadus suhelda mitme eri teenusepakkujaga ning kogu kolimisprotsess on kiire ja sujuv.

 
   Küsi pakkumist   

Täislahendusena kolimisteenus büroodele, kontoritele ja kaubanduspindadele

Jäta kolimine algusest lõpuni meie hooleks

Foruses oleme keskendunud büroopindade kolimisele ning meie tehniline võimekus lubab teostada töid, mis klassikalise kolimisteenuse alla ei kuulu ‒ näiteks koosolekuruumidesse tehnika paigaldamine või kaabeldamine.

Kui seni tuli uuele büroopinnale kolides lisaks kolimisfirmale leida teenusepakkuja (või mitu), kes büroosisustuse ja tehnika paigaldaks, siis meie kanname kõige eest ise hoolt. Nii kaob teie jaoks vajadus erinevate osapoolte tegevust koordineerida ning kolimise protsess ise on kiire ja sujuv. Projekti algusest lõpuni on kliendil üks kontaktisik, kes kolimise eest vastutab. 

Milliseid teenuseid pakume?

Lisaks tavapärasele kolimisteenusele on pakume järgmiseid teenuseid:

  • Konsultatsioon ja kolimise planeerimine

  • Pakkematerjalid ja soovi korral pakkimisteenus

  • Mööbli lahti ja kokku monteerimine

  • Bürootehnika (arvutid, monitorid) ja AV-seadmete (telerid, projektorid, kõlarid) paigaldamine

  • Tugevvoolu ja nõrkvoolu kaabeldustööd 

  • Vana mööbli ja tehnika äravedu ning utiliseerimine jäätmejaamas

Kolime ka õhtuti ja nädalavahetusel. Nii on võimalik lõpetada töönädal vanas asukohas ning alustada uut juba uues kontoris, nii et katkestus ettevõtte igapäevategevuses on minimaalne.

 

Kolimisteenused Tallinnas kinnisvarahalduritele ja arendajatele

Aitame teie kliente kontori, büroo või kaubanduspinna kolimisel või uuel äripinnal tegevuse alustamisel. Meie tehniline võimekus tähendab, et saame kolimisprotsessi ise otsast lõpuni teoks teha ning puudub vajadus kaasata täiendavaid teenusepakkujad näiteks kaabeldus- või paigaldustööde jaoks.

Kolimisteenuse konsultatsiooni ning hinnapakkumise saamiseks võtke ühendust meie projektijuhiga. Peale objektiga tutvumist ja hinnapakkumise tegemist saame asuda planeerima kolimise ajakava ning leppida kokku täpsed tingimused.

Kontori või büroo kolimine kolimisfirma abil

Sinu ettevõttel seisab ees kolimine uuele büroopinnale ning soovid, et kolimisprotsess oleks võimalikult kiire ja sujuv? Soovid teada, milline on sinu vajadusteks parim kolimisfirma, millal on õige aeg hakata kolimist planeerima ning milliseid osapooli kaasata? Meie blogipostitusest leiad vastused just neile küsimustele.

Loe artiklit
Küsi pakkumist

Kui soovid erilahendust või abi teenuse tellimisel, võta meiega julgelt ühendust.