E-koolitused

Foruse heakorra äriliini juhina alustas tööd Tarvo Priimägi

Foruse heakorra äriliini juhina märtsis tööle asunud Tarvo Priimägi omab pikaaegset kogemust puhastusvaldkonnas ning on võtnud eesmärgiks tuua ettevõttesse uuendusi, mis suurendavad nii klientide kasu kui ka töötajate rahulolu.

Enne Forusega liitumist töötas Priimägi 16 aastat erinevatel positsioonidel juhtivas puhastusvaldkonna ettevõttes SOL Baltics, viimati SOL Parkimisjoon äriüksuse juhina. Foruses näeb ta endal eesmärki tuua innovatsiooni heakorra valdkonda.

„Teha heakorratöid targemalt ja efektiivsemalt nii, et sellest sünniks kasu meie klientidele ja suureneks ka töötajate rahulolu. Panna rõhku järjepidevatele uuendustele – näiteks seadmete ja vahendite valikut suurendades – ja tulemusepõhistele kontseptsioonidele, millega tagame parima kvaliteedi,“ selgitas Foruse heakorra äriliini juht Tarvo Priimägi.

Selleks, et teenuseid järjepidevalt arendada ja parendada, plaanib Priimägi ettevõttes juurutada kvaliteedi rahulolu-uuringute süsteemi. „Kvaliteetse teenuse tagamise eelduseks heakorra valdkonnas on kompetentsed ja motiveeritud töötajad, kelle koolitamisse panustame senisest oluliselt enam,“ sõnas Priimägi.

„Tarvo on pikaajalise kogemusega heakorra valdkonna tipptegija. Juhina tegeleb Tarvo pideva enesearendamise ja täiendamisega ning panustab ettevõttesse ka mentorina. Läbi selle näeme temas suurt rolli Foruse kui kaasaegse juhtimiskultuuriga ettevõttesse panustamisel,“ kirjeldas Foruse juhatuse esimees Margus Nõlvak.

Foruse heakorra äriliini põhitegevuseks on sise- ja välipuhastusteenuste ning eritööde pakkumine. Nõlvak iseloomustab heakorra ärisuunda kui ettevõtte strateegilist valdkonda, mida kinnisvara valdkonnas tegutsedes arendada. „Heakorra turg on Eestis suur ja samas üsna killustunud. Näeme selles vallas suurt kasvupotentsiaali,“ selgitas Nõlvak.

Nõlvaku sõnul on heakord kinnisvaraomanikule oluline ja möödapääsmatu teenus, mistõttu on oluline pakkuda kliendile võimalikult head ja kvaliteetset teenust. „Heakorra valdkonna arendamine ja võimekuse suurendamine võimaldab meil pakkuda klientidele seega ka terviklikumat teenust,“ lisas Nõlvak.

Forus on Eesti ettevõte, mis on keskendunud turvalise ja jätkusuutliku keskkonna loomisele. Ettevõte tegutseb kinnisvara halduse, hoolduse, ehituse ja energiatõhususe ning turva- ja ohutusteenuste valdkonnas. Forus Takso nime all pakutakse ka takso- ning esindusautode ja transfeerteenust ning Forus Taxi äpi vahendusel on võimalik mugavalt teha oma igapäevasõite. Foruse 1500 professionaalist koosnev meeskond aitab oma teadmiste ja parimate tehnoloogiatega luua ettevõtetele ja kodudele sobivaid nutikaid ja jätkusuutlikke lahendusi.

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Alex Roost ja Kairi Nõulik Äripäeva raadiosaates „Kõik ärikinnisvarast“ – kinnisvara jätkusuutlikkus on tulnud, et jääda

Kohustusliku tuleohutusaruande tähtaeg läheneb – miks on oluline kutsuda kontrolli tegema kvalifitseeritud spetsialist?

Kolme ettevõtte kogemus kõnekeskuse teenusega: kuidas välise partneri abiga kulusid kokku hoida ja tagada muretum äritegevus