E-koolitused

Forus võttis eesmärgiks koristus- ja puhastusteenuse äri laienemise – aastaga on käive suurenenud enam kui kolmandiku

Forus on üheks oma strateegiliseks eesmärgiks võtnud heakorrateenuste äriliini kasvu ja laienemise. Viimase aasta jooksul on meeskond kaks korda suurenenud, käive kasvanud enam kui 30 protsenti ning järjest enam laienetakse uutesse valdkondadesse. See pole niivõrd lühikese aja jooksul turul tavapärane. Alates juunist pakub Forus oma koristus- ja puhastusteenuseid lisaks Harjumaale ka Tartus.

Foruse heakorra klientide hulgas on büroohooned, hotellid, tootmisettevõtted, spordiklubid, autosalongid jne. Üks viimase aja suurematest klientidest on Confido Grupp. Kevadel sisenes Forus esimest korda oma koristusteenusega hotelliturule, kui alustas pealinnas mitme Hestia hotelli teenindamist.

Forus Heakorra äriliini juhil Tarvo Priimägil on pea 20-aastane kogemus puhastusvaldkonnas ning tema eesmärgiks on Foruse heakorra valdkonnas luua innovatsiooni. Heakorra turul on Eestis palju tegijaid, kuid see on üsna killustunud. See annab Priimägi sõnul võimaluse leida oma nišš, panustada väga heale kliendikogemusele ning oma turuosa kasvatada.

Priimägi leiab, et Forus pakub tänasel päeval väga laia teenuste valikut igas kinnisvara elukaare etapis – ükski konkurent seda tänasel päeval turul ei tee. See tähendab, et kinnisvaraomanik saab kõik vajalikud teenused hoone korrashoiuks ühelt teenusepakkujalt. Sealjuures on üha olulisem personaalne lähenemine.

Heakorrateenustega Tartusse laienemine on Priimägi kinnitusel ettevõtte jaoks suur ja ka loogiline samm, mida on väga hästi ette valmistatud. Kliendid on seda ka oodanud ning küsinud. Lähiaastatel ei saa välistada ka teistesse maakondadesse laienemist.

 Kogu heakorra äri on Foruses aastaga läbi teinud suure muutuse. Lisaks meeskonna suurenemisele ja käibe kasvule investeerib ettevõte üha rohkem oma masinaparki, töötajatele luuakse koolitusprogramme ning sisenetakse uutesse valdkondadesse. Teenuse kvaliteedi mõõtmiseks on ettevõtte sisse viinud samuti rahulolu-uuringute süsteemi, et veelgi paremini teada kliendi ootustest. „Kuna koristus- ja puhastusvaldkonnas on konkurents turul väga tihe, paneb see igat tegijat pingutama,“ tõdeb Priimägi.

Heakorrateenused on kinnisvaraomanikule igapäevane teenus ja puhas töökeskkond räägib väga palju tööandja kohta – puhtus loob emotsiooni.

Järjest enam peavad kliendid oluliseks tulemuspõhist koristusteenust, mis keskendub efektiivsusele ja vajaduspõhisele koristusele.

 Jätkusuutlik lähenemine

 Foruse eesmärk on klientidele pakkuda personaalsust ja kliendikeskset lähenemist. „Soovime, et iga meie koostööpartner tunneks, et temast hoolitakse ja tema vara hoitakse,“ ütleb Priimägi.

Ettevõte peab oma tegevuses väga oluliseks jätkusuutlikkust ning kestlikku ühiskonda panustamist. Kliendid oskavad loodussõbralikumat puhastusteenust samuti üha rohkem küsida. Selleks kasutatakse oma koristusteenustes prügisorteerimisjaamu, kaasaegseid masinaid ja automaatseid doseerimissüsteeme nii puhastusainetele kui ka pesumasinatele. Lisaks osooniga rikastatud tersano vett, mis aitab puhastada erinevat tüüpi mustust peamiselt vee, mitte koristuskeemiaga.

„See kõik vähendab kemikaalide, vee ja elektri tarbimist. Soovime kasutada puhastuskeemiat nii vähe kui võimalik ning läbi selle luua üheskoos jätkusuutlikumat maailma,“ sõnab Priimägi.

Forus Heakord pakub erinevaid puhastustöid, nagu hoolduskoristus, välikoristus ja eripuhastustöid. Viimaste hulgas on näiteks akende pesu, mööbli ja põrandate sügavpuhastus jne.

Forus on turvalise ja jätkusuutliku keskkonna loomisele keskendunud ettevõte. Forus tegutseb üle terve Eesti kinnisvara halduse, hoolduse, ehituse ja energiatõhususe ning turva- ja ohutusteenuste valdkonnas. Forus Takso nime all pakub ettevõtte ka takso- ning esindusautode ja transfeerteenust ning Forus Taxi äpi vahendusel saab mugavalt teha oma igapäevasõite.

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Enneta kodus tuleõnnetusi: 7 teemat tuleohutusest, millest peaksid lapsega võimalikult varakult rääkima

Kesk-Eesti pere käib üheskoos Foruses tööampsutamas: soe ja sõbralik õhkkond kutsub alati tagasi

Forus võttis oma patrullteenistuses kasutusele esimesed täiselektrilised autod