E-koolitused

Forus Taxi teeb kliendid ja teised ettevõttesse panustajad kaasomanikuks

Tänasest alustab tööd uus taksode tellimise platvorm nimega Forus Taxi, mis täiendab põhjalikult Eesti taksoturgu. Uue ärimudeliga ettevõttesse on liitunud Eestis juba tänaseks üle 1500 taksojuhi. Nii juhid, kliendid kui teised panustajad kaasatakse läbi US tokenite programmi omanike ringi.

Ainulaadse programmi tööriistaks on token, mille nimeks saab US Token. Kõik Forus Taxi kliendid, autojuhid ja teised kaasaaitajad hakkavad oma panuse või sõitude eest koguma tokeneid, mis hakkavad tulevikus koguma väärtust vabaturul ja mille saab viie aasta pärast vahetada osaluseks. Näiteks kui klient teeb Forus Taxi vahendusel kokku 100 euro eest sõite, siis teenib ta kliendikontole ühe US Tokeni. Uusi tokeneid emiteeritakse kokku 30 miljonit tükki, mis vastab 30% osalusele.

Uudne krüptotokenite programm on loodud koostöös idufirmaga Koos.io, mille juht on Taavi Kotka.

“Forus Taxi on minu viimase kümne aasta väikeste unistuste realiseerumine. Olen olnud üle 30 aasta seotud teenuseid pakkuvate ettevõtetega ja ennast seal tõestanud. Nüüd on aeg hakata jagama. See platvorm, millega turule tuleme, on jagada ettevõtte osalust oma partnerite, klientide ja nende inimeste vahel, kes seda aitavad teha. Teeme endast kõik, et meie firma heaks töötavatele partneritele tekiks keskkond, kus nad tunnevad ennast hästi ja osana selles suures projektis. Usun, et sellest tekib keskkond, kuhu inimesed tahavad tulla ja olla. US tähendabki „meie“ ehk meie kõik üheskoos ja sõna „koos“ on üks maagiline sõna,“ sõnas Urmas Sõõrumaa.

Forus Taxi mobiilirakendus töötab TaxiGo poolt väljatöötatud tarkvaral. Uued versioonid Forus Taxi rakendusest on saadaval nii App Store’is kui ka Google Play poes, rakendus on tasuta.

Meile on oluline, et lisaks tehnilisele platvormile, on tuntav ka inimese käepikendus. Forus Taksot, endise nimega Tulika, saab jätkuvalt tellida telefonil 612 0000 või lühinumbril 1200, kus klientide kõnedele vastavad abivalmid ja professionaalsed klienditeenindajad. Esialgu töötab paralleelselt uue äpiga Forus Taxi endiselt ka Tulika1200 äpp.

„Meie visioon on saada juhtivaks teenuste platvormiks maailmas, mis ühendab tarbijad, teenusepakkujad ja teised kaasaaitajad omanikeringi. Seega mõtleme me suurelt ja soovime tegutseda koosmeeles. Anname Forus Taxi platvormil sõitvatele juhtidele osaluse ettevõttest,“ ütles TaxiGo asutaja ja Forus Taxi platvormi juht Eduard Dubrovski.

“Teeme koostööd edasi nii meie pikaaegsete partnerite kui kõigi uute sõitjatega ning võin öelda, et taksojuhid liituvad Forus Taxi platvormiga hetkel väga aktiivselt. Kõik on teretulnud,” lisas Dubrovski.

Hetkel käivitub Forus Taxi platvorm ennekõike Tallinnas, kuid lähiajal saab Forus Taxi äppi kasutada ka Tartus, Pärnus, Rakveres ja teistes suuremates Eesti linnades. Samal ajal laieneb ettevõte ka Eestist väljapoole ning selle aasta lõpuks on plaanis tegutseda veel vähemalt viies riigis.

Muudatused puudutavad ka Tulika taksot, mille Forus omandas juba eelmise aasta juunis. Eesti vanim, hinnatuim ja suurim kvaliteetne taksoettevõte Tulika takso jätkab oma ca 200 autoga uue nimel all Forus Takso. Tuntud Tulika kvaliteedile ja turvalisusele lisanduvad kaasaegse platvormi võimalused. Muuhulgas tuuakse aasta jooksul tänavatele kokku 75 uut keskkonnasõbralikku Toyota RAV4 hübriid linnamaasturit, plaanitakse laienemist seni katmata Eesti linnadesse ning liitumisel Forus Taxi platvormiga pakutakse ka mugavamaid digitaalseid võimalusi takso tellimiseks.

 

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Alex Roost ja Kairi Nõulik Äripäeva raadiosaates „Kõik ärikinnisvarast“ – kinnisvara jätkusuutlikkus on tulnud, et jääda

Kohustusliku tuleohutusaruande tähtaeg läheneb – miks on oluline kutsuda kontrolli tegema kvalifitseeritud spetsialist?

Kolme ettevõtte kogemus kõnekeskuse teenusega: kuidas välise partneri abiga kulusid kokku hoida ja tagada muretum äritegevus