E-koolitused

Turvalise ja jätkusuutliku keskkonna loomisele keskendunud Eesti ettevõttest Forus sai veebruari lõpus Rohetiigri liige.

Liitumise suurima väärtusena näeb ettevõte võimalust jagada ühiseid kogemusi teiste Rohetiigri liikmetega ning saada üheskoos paremaks ja targemaks. Meie jaoks on oluline jätkusuutlik maailmavaade ja tasakaalus majanduse arendamine ning soovime selles ka laiemalt kaasa rääkida. Rohetiigri liikmena on meil koostöös teiste liikmetega selleks hea võimalus,“ sõnas Foruse juhatuse esimees Margus Nõlvak.

Lisaks sellele, et suure organisatsioonina on Forusel oluline ühiskondlik mõju, pakub ettevõte ka mitmeid teenuseid, et muuta hooneid jätkusuutlikumaks ja energiatõhusamaks. Samuti ollakse Eesti suurim hoonete rohesertifikaatide väljastamise nõustaja. „Suure tööandjana näeme võimalust olla suunanäitaja ka meie töötajatele, et kujundada nende harjumusi keskkonnahoiu ja jätkusuutlikkuse suunal,“ lisas Nõlvak.

Rohetiigri asutaja ja eestvedaja Eva Truuverki sõnul on paljud ettevõtjad mõistnud, et rohepööre on tulnud, et jääda ning need, kes esimeste seas muutusteks valmistuvad, saavutavad olulise konkurentsieelise. “Rohepöördesse ei tohiks suhtuda kui probleemi, vaid seda tuleks vaadata kui võimalust. 90ndatel lõi uued ennenägematud ärisuunad interneti ja digimaailma areng. Praegu on toimumas veelgi suurem plahvatus roheteemadel,” rääkis Eva Truuverk. “Rohetiiger pakub ettevõtetele muutustes tuge, teadmisi ja sarnaselt mõtlevate ettevõtjate võrgustikku.”

Rohetiiger on 2020. aastal tegutsemist alustanud sektoritevaheline koostööplatvorm, mille eesmärk on tasakaalus majanduse plaani koostamine, selle õpetamine ja rakendamine. Rohetiiger taotleb rohelist arenguhüpet Eesti ühiskonnas, tehes koostööd neljal suunal – ettevõtjad, avalik sektor, vabakond ja üksikisikud. Rohetiigri missioon on luua ja rakendada loodussõbralikke praktikaid kõikides sektorites ning kujundada välja tasakaalus majandus. Rohetiigriga on veebruari lõpu seisuga liitunud 82 ettevõtet paljudest erinevatest valdkondadest.

Forus on Eesti ettevõte, mis on keskendunud turvalise ja jätkusuutliku keskkonna loomisele. Ettevõte tegutseb kinnisvara halduse, hoolduse, ehituse ja energiatõhususe ning turva- ja ohutusteenuste valdkonnas. Forus Takso nime all pakutakse ka takso- ning esindusautode ja transfeerteenust ning Forus Taxi äpi vahendusel on võimalik mugavalt teha oma igapäevasõite. Foruse 1500 professionaalist koosnev meeskond aitab oma teadmiste ja parimate tehnoloogiatega luua ettevõtetele ja kodudele sobivaid nutikaid ja jätkusuutlikke lahendusi.

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Kuus tõhusat nippi, kuidas oma suvilat või maakodu varguste eest kaitsta

Alex Roost Rotermann Talks hommikuseminaril: jätkusuutlikkus ja ESG otsustavad meie tuleviku

Tööampsude fännist ema nakatas „pisikuga“ ka tütart – iga uus kogemus paneb maailma avastama ja laeb energiaga