E-koolitused

Forus on viimased kuud teinud suuri ettevalmistusi ja koolitanud oma inimesi, et käivitada oma heakorrateenused Hestia hotelliketis. Koristusteenusega hotelliturule sisenemine on ettevõtte jaoks esmakordne. Puhastusteenindajad alustasid 23. aprillil Tallinna hotellide Susi ja Seaport teenindamist. Kolme nädala pärast lisandub veel hotell Barons vanalinnas.

Siiani oleme pakkunud erinevates büroohoonetes, spordiklubides, autosalongides ja tootmisettevõtetes hoolduskoristust. Lisaks välikoristust ning eritöid. „Hotellide teenindamine on uus ja põnev väljakutse. Koristus büroohoones või hotellitubades ning selle üldaladel on kaks täiesti erinevat asja. Hotellide koristus nõuab spetsiaalseid koolitusi ning igal majutusasutusel on oma nõuded,“ rääkis Forus Heakord teenindusjuht Kirsti Pent.

Kõige olulisem on puhastusteenindaja töös, mis järjekorras ning mil viisil üht või teist tegevust teha, et tagada kvaliteet ja maksimaalne tulemus.

Oluline on silmas pidada hotelli standardeid. Iga hotelli juhataja on Forust väga hästi suunanud, mida tuleb ühe või teise hotelli puhul rohkem arvestada ja millele rõhku panna.

Forus Heakord äriliini juht Tarvo Priimägi kinnitab, et koostöö Hestia hotelliketiga on äri jaoks oluline ja suur samm edasi. „Oleme tänulikud Hestiale usalduse eest ja soovime pakkuda parimat teenust. Meil on selleks väljaõppinud spetsialistid ning kogenud tiim. Ühtlasi panustab Forus Heakord süsteemselt ja põhjalikult oma inimeste koolitamisele ning arendamisele,“ rääkis Priimägi.

Foruse ambitsioon on Priimägi sõnul edaspidi kindlasti laieneda nii teistesse hotellidesse ja uutesse valdkondadesse. Peagi on tulemas veel uusi ja põnevaid uudiseid äri arengutest ning laienemisest.

Nii nagu Forus, soovib ka Hestia panustada kestlikku ühiskonda. Selleks on näiteks hotelli fuajeedes ja koridorides prügisorteerimisjaamad. Oleme hotellides kasutusele võtnud samuti automaatsed doseerimissüsteemid nii puhastusainetele kui ka pesumasinatele. See vähendab nii keemia, vee ja elektri tarbimist. Seeläbi loome üheskoos jätkusuutlikumat maailma.

 

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Kuus tõhusat nippi, kuidas oma suvilat või maakodu varguste eest kaitsta

Alex Roost Rotermann Talks hommikuseminaril: jätkusuutlikkus ja ESG otsustavad meie tuleviku

Tööampsude fännist ema nakatas „pisikuga“ ka tütart – iga uus kogemus paneb maailma avastama ja laeb energiaga