E-koolitused

Forus Gruppi kuuluva KODA Ehituse tegevjuhina alustas tööd Üllar Aun

Ehitusettevõtte KODA Ehitus uue juhina tööd alustanud Üllar Aun omab pikaaegset valdkonna kogemust seadmete tootmisest ja müügist hoone eriosade ehitamiseni. Sealhulgas on ta juhtinud suurprojekte Soomes ja Norras. Enne KODA Ehitusega liitumist töötas Aun palkmajasid tootva ettevõtte Finnlog äriarendusjuhina.

Sel sügisel uues ametis alustanud Aun peab oluliseks, et ettevõte pakuks klientidele tuge igas koostööfaasis alates nõustamisest kuni projekteerimise ja ehituseni. „Ehitustegevusel on kinnisvara elukaares väga oluline roll. Soovin panustada KODA Ehituse arendamisse, et olla väga heaks partneriks meie klientidele ja loomulikult ka sisemistele koostööpartneritele Foruses, et üheskoos kompetentse kasvatada,“ sõnas Aun.

Koos Foruse energiatõhususe meeskonnaga saab juba hoone planeerimise faasis võtta arvesse erinevaid komponente selleks, et valmiks energiatõhus, jätkusuutlik, hõlpsasti hallatav ja kasutajatele meeldiva sisekliimaga hoone. „Tehnohoolduse spetsialistid annavad parimaid nõuandeid selleks, et ehitatavad süsteemid oleksid tulevikukindlad ning mugavalt ja mõistlike kuludega hooldatavad ja hallatavad,“ tõi Aun näiteid koostööst Foruse mitmekülgsete ja kogenud valdkonna ekspertidega.

Forus Grupi juhi Margus Nõlvaku sõnul on projekteerimise ja ehituse võimekuse suurendamine ettevõttes loogiline samm. Lisaks võimaldab äriliinide omavaheline tihe seotus pakkuda klientidele terviklikumat teenust ning Foruse spetsialistidele arendavat töökeskkonda. „Forusena omame pikaajalist kogemust ja head kompetentsi eelkõige hoonete eriosade hooldamisel. Projekteerimise ja ehituse võimekuse suurendamine on meie jaoks loogiline jätk,“ lisas Nõlvak.

„Oleme klientide teenistuses ehitusfirma, mis on paindlik ja käepärane just väikese ja keskmise suurusega ärikinnisvara pindade ümberehitamisel. Suurt rõhku paneme tehniliste lahenduste nagu ventilatsioon, jahutus, automaatika, kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimine, ehitus ja hooldus. Meie eesmärk on olla esimene valik turul!“ ütles Foruse omanik Urmas Sõõrumaa.

Forus on Eesti teenindusettevõte, mis on keskendunud turvalise ja jätkusuutliku keskkonna loomisele. Ettevõte tegutseb kinnisvara halduse, hoolduse, ehituse ja energiatõhususe ning turva- ja ohutusteenuste valdkonnas. Forus Takso nime all pakutakse ka takso- ning esindusautode ja transfeerteenust ning Forus Taxi äpi vahendusel on võimalik mugavalt teha oma igapäevasõite. Foruse 1500 professionaalist koosnev meeskond aitab oma teadmiste ja parimate tehnoloogiatega luua ettevõtetele ja kodudele sobivaid nutikaid ja jätkusuutlikke lahendusi.

20-aastase kogemusega ehitusettevõte KODA Ehitus tegutseb ehituse peatöövõtjana ning teostab ise ka hoonete ventilatsiooni, jahutuse, automaatika, kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimist, ehitust ja hooldust. KODA Ehitus kuulub Forus Gruppi.

Muud uudised Vaata kõiki

Veel põnevat lugemist.

Kuus tõhusat nippi, kuidas oma suvilat või maakodu varguste eest kaitsta

Alex Roost Rotermann Talks hommikuseminaril: jätkusuutlikkus ja ESG otsustavad meie tuleviku

Tööampsude fännist ema nakatas „pisikuga“ ka tütart – iga uus kogemus paneb maailma avastama ja laeb energiaga