RAHAVEDU- JA KULLERTEENUS

RAHAVEDU

Rahavedu on alati suurte riskidega seotud. Targem on ise liigsete riskide võtmist vältida ja kasutada professionaalset teenust. Foruse rahavedu teostavad spetsialistid on läbinud põhjaliku väljaõppe ja käivad regulaarselt treeningutel ning koolitustel ja järgivad iga rahavedu teostades kindlaid protseduurireegleid ning standardeid.

Rahaveoteenust kasutades vähendad ühtlasi oma kindlustusmakset, sest sularaha saadetakse koos inkassaatoriga panka. Raha jõuab tavapäraselt kliendi kontole väga kiiresti – juba järgmisel päeval, erandjuhtudel ka sama päeva jooksul. 

Lisaks transpordime turvaliselt ka näiteks parkimisautomaatide raha ja mündikassette. Küsi meilt raha ja väärisesemete transpordiks pakkumist myyk@forus.ee.

Küsi pakkumist

KULLERTEENUS

Teostame kiirkullervedusid, mille eesmärk on kliendile kiire ja vahetu saadetise kohale toimetamine. Kullerteenuse käigus püstitab klient tööülesande elektroonilises keskkonnas ning Forus patrull toimetab saadetise koostööpartneri juurest kliendini.

Kullerteenuse sihtgrupiks on kliendid ja koostööpartnerid kelle saadetise toimetamine ei nõua eritingimusi või need on tagatud kliendi poolt.

Forus Security pakub teenust oma teeninduskeskuste läheduses Tallinnas, Tartus, Rakveres, Jõhvis, Kohtla-Järvel, Narvas, Pärnus, Kuresaares ja Haapsalus ning nende asulate vahetus läheduses. Saadetise kohale toimetamine teostatakse 2-4h jooksult sõltuvalt kliendi vajadustest.

Küsi pakkumist

 

REFERENTSID

Küsi pakkumist

Kui soovid erilahendust või abi
teenuse tellimisel, võta meiega
julgelt ühendust. 
Helista 619 1980 või kirjuta!