Kontori või büroo kolimine kolimisfirma abil

Sinu ettevõttel seisab ees kolimine uuele büroopinnale ning soovid, et kolimisprotsess oleks võimalikult kiire ja sujuv? Soovid teada, milline on sinu vajadusteks parim kolimisfirma, millal on õige aeg hakata kolimist planeerima ning milliseid osapooli kaasata? Meie blogipostitusest leiad vastused just neile küsimustele.


Forus on spetsialiseerunud büroodele ja kontoritele täislahendusena kolimisteenuse pakkumisele. Loe lähemalt meie kolimisteenuste kohta.


Varu kolimisfirma valimiseks ja kolimise planeerimiseks piisavalt aega  

Soovitame kolimisfirmaga ühendust võtta kaks nädalat enne kolimist, et kolimise kavandamiseks ja läbimõtlemiseks jääks piisavalt aega. Probleemid kolimisel kipuvad tavaliselt  tekkima just liigsest ajasurvest ja kiirustamisest ning nende ärahoidmiseks tasub planeerimist alustada piisavalt varakult.

Võta kolimisfirma esindajaga ühendust ning selgita oma soove ja vajadusi. Enamasti soovib kolimisfirma esindaja ka kohapeal objektiga tutvuda, et seejärel teha esialgne hinnapakkumine. Sobivuse korral saate protsessiga edasi liikuda - kokku leppida kolimise detailid ning täpse ajakava.

Kolimise hinda mõjutab rida erinevaid faktoreid, nagu kolimise maht ja teekond (sh korrused ja ligipääsud), soovitud lisateenused, aga ka näiteks kolimise aeg (väljaspool tavatööaega on hind mõnevõrra kõrgem). Parim kolimisfirma pole tingimata see, kelle hinnapakkumine on kõige soodsam, vaid see, kes pakub antud hinna eest parimat teenust.


Mõtle läbi, milliseid teenuseid kolimisfirmalt soovid


Oluline on läbi mõelda, milliste tegevustega soovid tegeleda ise ning millised tegevused jätta kolimisfirma hooleks.Näiteks kas soovid inventari ise pakkida või jätta selle ülesande proffidele? (Ka esimesel juhul saad tihti kolimisfirma kaudu tellida kõik vajalikud pakkematerjalid ja kolimiskastid). Samuti tuleb selgeks teha, kes võtab lahti ning paneb kokku kontorimööbli ning paigaldab kontoritehnika. 

Kas teadsid, et erinevalt teistest kolimisfirmadest paigaldab Forus lisaks mööblile ka kogu kontoritehnika (arvutid, monitorid, printerid) ning AV-seadmed (telerid, projektorid, kõlarid jm)? Samuti teeme ära vajalikud tugevvoolu ja nõrkvoolu kaabeldustööd. Nii saad kõik vajalikud teenused tellida ühest kohast, mis muudab kolimise sinu jaoks kiiremaks ja lihtsamaks.

Loe lähemalt, millised kolimisteenuseid Forus pakub.


Planeeri kolimine nii, et igapäevategevus ei kannataks


Üheks suurimaks murekohaks kolimisel on, kuidas tagada ettevõtte igapäevase töö jätkumine, nii et äritegevus ei kannataks. Parim kolimisfirma aitab protsessi vastavalt korraldada.

Näiteks võib osutuda võimalikuks kolimise planeerimine nädalavahetusele, nii et töönädalale pannakse punkt vanas asukohas ja uut alustatakse juba uues kontoris. (Nädalavahetusel kolimine võib tähendada kõrgemat tasu, ent eeldusel, et töökatkestus tähendab ettevõtte jaoks saamata tulu, võib see siiski osutuda kokkuvõttes soodsamaks variandiks). 

Samas pole suurt kasu, kui mööbel ja inventar jõuavad küll kiiresti uude kontorisse, aga kontoritehnika paigaldamine venib, sest tuleb oodata paigaldajat või selgub, et vajalikus kohas puudub kaabel ja tarvis on elektriku abi. 

Kui tavaliselt ei kuulu selliste tööde tegemine kolimisfirma pädevusse, siis Foruses oleme spetsialiseerunud büroopindade kolimisele ning teostame kõik vajalikud paigaldus- ja kaabeldustööd ise.


Kaasa kolimisse IT-tiim ja võrguteenuse pakkuja


Kaasaegne äritegevus nõuab pea eranditult interneti (ja telefoniside) sujuvat toimimist. Foruse poolt toome internetikaabli soovitud kohta, ent serverid ja arvutisüsteemid peab võrku ühendama ettevõtte IT-spetsialist ning võrguteenuse sisse lülitama sideteenuse pakkuja. 

Seetõttu on oluline, et kolimisse oleks lisaks kolimisfirmale kaasatud ettevõtte IT-tiim ning sideteenuse pakkuja, et võrguühenduse katkestuse kestus oleks minimaalne.


Kasuta kolimist võimalusena parendustöödeks


Uude kontorisse kolimine on hea võimalus teha teoks ammused soovid ning kujundada just selline töökeskkond, mis vastab meeskonna vajadustele ja mõjub inspireerivalt.

Forusest saad lisaks kolimisteenusele tellida vajalikud ehitus- ja rekonstrueerimistööd. Loe täpsemalt, milliseid ehitusteenuseid äri- ja büroopindadele pakume.

Forus - parim kolimisfirma Tallinnas büroo ja kontori kolimiseks 

Oleme ainus kolimisfirma Tallinnas, kes pakub täisteenusena kolimisteenust büroodele ja kontoritele alates kolimise planeerimisest kuni nõupidamisruumidesse tehnika paigaldamiseni. 

Lisaks kolimisele võtame lahti ja paneme kokku mööbli, paigaldame bürootehnika ja teeme kaabeldustöid.

Vaata lisa meie kolimisteenuse kohta.