E-training

Кампания Forus по охране дома «С другом в Forus»

Siit leiad Foruse koduvalve kampaania „Sõbraga Foruses“ korduma kippuvad küsimused ja reeglid. Lisainfo kampaania kohta telefonil +372 619 1999 ja e-posti aadressil .

Kampaania tingimused

Korduma Kippuvad küsimused

Kampaaniaga saan kaks kuud tasuta teenust. Kui palju sellega raha säästan?

Forus pakub erinevaid koduvalve ja seadmete pakette. Sõltuvalt lepingulisest kuutasust võib sõbraga koos olla sääst kahe kuu peale kuni sada eurot. Kui oled juba meie klient, saad lepinguga tutvuda meie iseteeninduskeskkonnas.

Kui toon sõbra Foruse kliendiks, mis ajast minul kui varasemal koduvalve kliendil 2 kuud maksepuhkust rakendub? Kuidas olen kindel, et Forus minult tasu ei võta?

Kaks kuud maksepuhkust rakendub kahele järgmisele arvele. Näiteks, kui sõber on liitunud 15.02 ja Sinu järgmine arve kuupäev on 29.02, siis maksepuhkust rakendatakse sellele ja järgmisele arvele.

Kui kampaania perioodil läheb minu kodu häiresse, kas patrulliekipaaži väljasõit on samuti kaks kuud mulle tasuta?

Kampaania ajal rakenduvad patrulli väljasõidutasud vastavalt hinnakirjale ja sinu valitud paketile. Info- ja kombiteenuse korral tasud iga patrulli väljasõidu eest eraldi vastavalt hinnakirjale. Täisteenuse puhul on patrulli väljasõidud hinna sees ning tasuda tuleb vaid alates teisest väljasõidust 30 päeva jooksul.

Minu sõbral või tuttaval ei ole oma valveseadmeid. Kui palju maksab kuus valveseadmete rent?

Kampaania ajal on sõbrale kaks kuud valveseadmete rent tasuta. Edaspidi tuleb tal tasuda lisaks teenusele ka seadmete renti. Valveseadmete rent kuus sõltub kodu suurusest ja eripärast. Parim viis valida just sobiv seadmete komplekt renti, on kasutada meie uut koduvalve kalkulaatorit.

Kas valveseadmed saab endale päriseks osta?

Soovi korral on võimalik turvaseadmed meilt välja osta. Koduvalve kalkulaatorist saad valida endale sobivaima komplekti ning päringu lisainfosse märkida, et soovite seadmeid täiesti endale. Foruse müügiesindaja teeb seejärel valitud seadmete komplektile hinnapakkumise seadmete välja ostmiseks.

Minu sõbral on seadmed olemas. Kas ta saab neid kasutada ja kuidas käib seadmete ühendamine Foruse juhtimiskeskusega?

Olemasolevatelt seadmetelt tuleb suunata signaalid meie juhtimiskeskusesse. Seda saab teha meie tehnik. Sõltuvalt seadmete tüübist, võib vajalik olla ka häireedastusvahendi paigaldamine. Häireedastusvahendi rent (ca 5 eurot) lisatakse peale kampaania lõppu kuutasule vastavalt kehtivale hinnakirjale.

 

Kuidas tean, millised valveseadmed on minu kodule sobilikud?

Parim viis välja selgitada, kui palju ja millised seadmed sobiksid, on kasutada Foruse koduvalve kalkulaatorit.

Kui olen kampaaniaga liitunud, kui kiiresti Forus tuleb seadmeid paigaldama?

Pärast lepingu sõlmimist võetakse kampaaniast osalenufa ühendust, et kokku leppida tehniku visiidi aeg. Üldjuhul on võimalik seadmete paigaldus planeerida mõne nädala jooksul. Uus klient peab võimaldama seadmete paigaldust hiljemalt 30.04.2024.

Millistes Eestimaa piirkondades Forus koduvalve teenust pakub?

Forus pakub koduvalve teenust üle Eesti, välja arvatud Hiiumaal, kus meil on võimalik pakkuda vaid koduvalve infoteenust.

Kas kampaaniaga liitumine tähendab Foruse ees püsivat kohustust?

Täiesti uuele kliendile pakume kaasaegseid ja kauni välimusega Ajaxi seadmeid (kui kliendil endal seadmed puuduvad). Ajaxi seadmetega kaasneb teenuseleping, mis tähendab kliendikohustust kolm aastat. Kui seadmed on kliendil olemas, siis püsivat kohustust ei ole.

Other support topics

User manuals and technical support

Information regarding contracts, invoices, and documentation.

Read more

Alarms and dispatches

What to do in case of alarms and dispatches of patrol units.

Read more

Accidents, malfunctions, and shortcomings

Accidents, malfunctions, and shortcomings involving technical equipment. How to notify us and how quickly we respond.

Read more

Contracts, invoices, and documentation

Information regarding contracts, invoices, and documentation.

Read more

Terms & conditions and price list

General terms and conditions of contracts; privacy policy; price list.

Read more

Security insurance

Protection against damage caused by water, fire, theft, and vandalism.

Read more