DROONITEENUSED

DROONITEENUSED

  • hoonete fassaadide, katuste, vihmaveerennide ja korstende inspekteerimine ning termopildistamine;

  • nutikas turvamees ürituste või perimeetri valvamisel;

  • reaalajas HD videopildi edastus ja salvestus;

  • aerofotod ja -videod.   


Küsi pakkumist


Droonivalve

Meie droonivalve on suurematel mehitatud valveobjektidel abiks nii tava- kui automaatsete ringkäikude teostamisel. Hoiab kokku inimressurssi ja annab parema ülevaate objekti terviklikkusest. Samuti võimaldab droonivalve kiiremini tuvastada rikkumisi ja nendele reageerida.   

Droonile on võimalik paigaldada 100 dB valjuhääldi, millega saab reaalajast kõnet edastada. Samuti võimaldab valjuhääldi mängida kuni kümmet eelsalvestatud heli või käsklust. Näiteks tegi USS Security Eesti tegi 2020 aasta kevadel, esimese koroonakriisi ajal drooniga elanikonnale teavitustööd, olles Tallinnas Munitsipaalpolitseile abiks. Valjuhääldist kõlas teavitustekst nii eesti kui vene keeles. 

Küsi pakkumist

Teostame droonidega hoonete fassaadide, katuste, vihmaveerennide ja korstende inspekteerimist. Auditi käigus tulevad välja defektid ja kahjustused, mis muidu avalduks alles hiljem lekete, niiskuskahjustuste, pragude või mõrade näol.  

Samuti teostame termopildistamist, mille eesmärk on tuvastada ehitiste konstruktsioonielementide soojuspidavust. Termokaamera abil on võimalik tuvastada külmasildu, erinevate liitekohtade kvaliteeti ja soojusisolatsiooni olukorda. Samuti soojustrasside lekkeid ja kehva isolatsiooni. Vastvalminud hoonete korral annab termopildistamine hoone uuele omanikule ülevaate ehituse kvaliteedist ja näitab, kas ehitaja on paigaldanud soojustuse korrektselt.

Küsi pakkumist

Ühtlasi teeme droonidega kõrgustest lummavaid ja efektseid, väga kvaliteetseid fotosid ning videosid üritustest, hoonetest, kinnisvarast, maast ja muust säärasest. Üritustest ja hoonetest on võimalik reaalajas edastada ning salvestada HD videopilti. Kõrgresolutsiooniga pildid sobivad ka hästi maa kaardistamiseks ja projekteerimiseks.

Küsi pakkumist

 

REFERENTSID

Küsi pakkumist

Kui soovid erilahendust või abi teenuse tellimisel, võta meiega julgelt ühendust.